fbpx

1 грудня 2023 року перехід Меркурія до Козерога — прогноз для знаків Зодіаку

1 грудня 2023 року Меркурій переходить на знак Козерога. Ця планета відповідає в астрології за комунікації та мислення. Перехід планети на новий знак зазвичай вносить певні зміни у енергетику. Що це означає для нас і який вплив ця астрологічна подія надаватиме на наше життя?

Меркурій переходить на знак Козерога – час кар’єрного зростання

Козеріг – це десятий знак зодіаку, що управляється планетою Сатурн. Він асоціюється з амбітністю, прагненням до досягнення успіху та стабільності, надійністю та стійкістю.

Коли Меркурій переходить на знак Козерога, багато хто стає практичнішим у спілкуванні та цілеспрямованим, завдяки тому, що мислення стає більш структурованим. Люди мислять тверезо і дивляться на речі прагматичніше.

Меркурій в астрології також відповідає за наші інтереси. Під час перебування Меркурія в Козерозі багатьох можуть зацікавити серйозні, ділові та професійні теми.

Кількість питань, пов’язаних із роботою та професійним зростанням, значно збільшиться. Обговорюватимуться більш конкретні та конструктивні проблеми, пов’язані з кар’єрою, замість легких, життєрадісних та езотеричних тем, характерних для Стрільця.

Козеріг пов’язаний з цілями, досягненнями та відповідальністю. Тому в цей період ви відчуватимете велику мотивацію та прагнення до досягнення своїх цілей.

Під час цього інгресії Меркурія в Козерога рекомендується пройти курси підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки. Також корисно планувати справи, складати списки завдань та розробляти стратегію та тактику дій у професійній сфері. Важливо пам’ятати про терміни виконання поставлених завдань і намагатися їх дотримуватись.

Це сприятливий час для проведення ділових переговорів, складання та оформлення офіційних документів. Але при цьому необхідно ясно і коротко висловлювати свої ідеї, аргументувати свою точку зору, уникаючи зайвої емоційності та марності.

Меркурій у Козерозі – нічого особистого, тільки бізнес

Меркурій у Козерозі також сприяє більш серйозному та прагматичному підходу до спілкування. Багато хто стане більш організованими та методичними як у вербальному, так і невербальному спілкуванні. Це стосується як ділових, і особистих комунікацій.

Під час транзиту Меркурія через знак Козерога будь-яке спілкування базується на обговоренні ділових питань. Усі прагнутимуть використовувати лише корисну інформацію, а висловлюючи можуть бути суворими та трохи сухими.

Зараз багато хто почуватиметься більш відповідальним за свої слова та обіцянки, тому важливо бути уважними до того, що ми говоримо і як це сприймається оточуючими.

Меркурій у Козерозі сприяє тому, що мислення стає більш стратегічним та аналітичним. Ви можете стати обережнішими та уважнішими до деталей, а також більш здатними до планування та організації. У цей час багато хто буде здатний приймати виважені та обдумані рішення та відчують собі впевненіше у власних діях.

У Козерога Меркурій вважає за краще при аналізі ситуації мислити системно, керуючись перевіреними фактами і використовуючи структуру при плануванні дій. У цей період ви можете краще сприймати інформацію у вигляді таблиць, інструкцій та методичних матеріалів, особливо якщо вам доводиться працювати з великим обсягом інформації.

Але, як і будь-який вплив планети, перехід Меркурія в Козерога може мати деякі негативні аспекти. Багато хто в цей період може стати занадто серйозним і схильним до зайвої критичності і педантичності.

You cannot copy content of this page