fbpx

1 серпня Повний місяць у Водолії: прогноз для кожного знака зодіаку

1 серпня 2023 року відбудеться Молодий місяць у Водолії. Цей повітряний знак не терпить стереотипів та обмежень. Як провести цей день знакам Зодіаку, щоби енергія планет пішла на користь?

Знак Водолія символізує інтелектуальність, незалежність мислення та прагнення свободи. У цей час може сильно відчуватися потреба у самовираженні, співпраці та нових ідеях.

Енергія цього Повного місяця збільшується через Венеру, яка з 23 липня стала ретроградною. Тому в цей час можливі хворобливі емоції, смуток та розчарування у коханні.

Символіка ретро-венери пов’язана з відновленням відносин, минулими зв’язками та можливістю перегляду підходу до любові та фінансів. Можливо, буде потрібно глибше розуміння та прийняття наших емоційних потреб, щоб рухатися вперед.

Повня у Водолії принесе сприятливі зміни Стрільцям, Овнам, Левам, Близнюкам та Терезам.

ЩО ПРИНЕСЕ ПОВНІСТЬ У ВОДОЛІШ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ

Овни

Повний місяць у Водолії може подарувати можливості для розширення кола спілкування. Ви отримаєте підтримку та натхнення від своїх друзів чи членів спільноти, а також зможете досягти успіху у колективних проектах.

Тельці

Цей період обіцяє вам досягнення, пов’язані з професійним статусом та кар’єрним зростанням. Ви можете здобути більший авторитет у своїй сфері діяльності та досягти успіху у досягненні своїх цілей.

Близнюки

У цей час ви можете досягти духовного просвітління, знайти нові знання і зміцнитися у вірі. Зараз у вас з’явиться можливість відкрити для себе нові горизонти та почати процвітати в академічній чи релігійній сфері.

Раки

Повний місяць у Водолії може сприяти змінам і трансформаціям у вашому житті. Ви можете отримати силу або ресурси, а також пройти через період внутрішнього зростання та перетворення. У вас з’явиться можливість досягти значних результатів у фінансовій сфері, якщо у вас вдасться подолати себе чи зовнішні обставини.

Леви

У цей період ви можете знайти гармонію у відносинах або знайти нових партнерів. Ви станете ще привабливішим зовні і зможете розвинути здатність знаходити компроміс у відносинах. Вас чекає успіх у громадській та публічній роботі.

Діви

Повний місяць у Водолії стане причиною перегляду ставлення до роботи та здоров’я. У цей час ви зможете досягти значних успіхів у праці. Ваш фізичний та психічний стан покращиться.

Терези

В цей час можливий творчий сплеск, поява нових ідей та проектів. Ви зможете досягти успіху в галузі мистецтва або розважальної індустрії.

Скорпіони

Повний місяць у Водолії може впливати на атмосферу в будинку та сімейні стосунки. Це час для створення гармонії в сім’ї, встановлення міцних зв’язків із родичами та набуття почуття приналежності до коріння та традицій.

Стрільці

У цей період ви зможете розширити своє коло спілкування, обрости новими дружніми зв’язками та покращити комунікативні навички. Ви станете більш гнучкими та адаптивними до нових ситуацій, тому зможете досягти успіху у сфері навчання та роботи.

Козероги

Повний місяць у Водолії може супроводжуватися приростом матеріальних благ, поліпшенням фінансового стану або появою нових можливостей для заробітку. Це сприятливий момент для того, щоб підвищити свою самооцінку.

Водолії

У цей час ви зможете виявити лідерські якості та свою індивідуальність. Також ви зможете знайти велику впевненість у собі та почати привертати увагу оточуючих.

Риби

Ви зможете досягти успіху в духовній чи психологічній сфері, проявити свої приховані таланти та позбутися психологічних комплексів.

You cannot copy content of this page