fbpx
Перейти до вмісту

10 червня 2021 року доленосні зміни для знаків Зодіаку – Сонячне затемнення! Прогноз для кожного представника зодіакального кола

  • від

Сонячне затемнення – красиве видовище, овіяне поганою славою. Події, які відбуваються в день затемнення, мають доленосне значення.

На цей раз затемнення буде в Близнюках. 

Від нього варто очікувати доленосної зустрічі, поїздки, які змінить життя, знайомства з людиною, яка відіграє важливу роль у вашій долі, що перевертає ваші життєві плани інформації.

Сьогодні не можна нічого починати з власної волі: справа вийде з-під контролю і дасть непередбачуваний результат. Але вже якщо щось прийде саме – будьте впевнені, це буде щось значити.

Сонячне затемнення знаменує початок чогось нового, так само як Місячне – кінець чогось. Сьогоднішня подія може бути маленькою і непомітною, але з цього зернятка проросте щось важливе в майбутньому.

Сьогодні ви зробите перший крок по новій дорозі. Коли ви підете по ній, то зустрінете нових людей і нові місця. Може докорінно змінитися навколишнє оточення, наприклад, ви переїдете або опинитеся в новому колективі.

Близькість ретроградного Меркурія до точки затемнення говорить про перегляд дуже давніх подій в контексті сьогоднішнього дня, про людей і інформації з минулого, які вплинуть на майбутнє, а також про можливу плутанину, помилки й накладках, через які й почнуть відбуватися доленосні події.

ОВЕН. 

Вас чекає доленосна зустріч, яка змінить життя, поїздка або навчання. Звертайте увагу на дрібниці, які відбуваються навколо в самих пересічних обставинах: в транспорті, на вулиці.

ТЕЛЕЦЬ.

Вас чекають зміни в матеріальній сфері: зміниться заробіток, з’явиться нове джерело доходу, ви вийдете на новий рівень усвідомленості в управлінні грошима, виникнуть нові питання з майном.

БЛИЗНЮКИ.

З затемнення почнеться зміна вашої особистості. У вас зміняться погляди на життя і місце, яке ви займаєте серед людей. Напевно цьому будуть супроводжувати зміни в зовнішності.

РАК.

Затемнення запустить приховану сторону вашого життя. У ньому стане більше таємниць. Але все може бути й значно прозаїчніше: нове спілкування в Мережі, про яке не в курсі навколишні, неофіційний заробіток або заочне навчання.

ЛЕВ.

У вас побільшає суспільного життя. Затемнення принесе участь в групових справах, членство в громадській організації, інтерес до колективних проектів, командному спорту, діяльності спільнот.

ДІВА.

У вас почнеться новий виток в роботі. Ви почнете освоювати нову професію або зміните посаду. Можете запустити власний бізнес або знайти нові напрямки для реалізації в професії.

ТЕРЕЗИ.

У вас зміняться погляди на життя і морально-етичні принципи. Ви побачите світ ширше, ніж бачили до цього. На подієвому рівні вас чекає доленосна поїздка за кордон або важливе навчання.

СКОРПІОН.

У вас почнуться нові події, що стосуються чужих грошей. Затемнення призведе до того, що ви візьмете кредит, отримаєте чиєсь майно, оформите виплати, залучите інвесторів у свій бізнес.

СТРІЛЕЦЬ.

Затемнення призведе в ваше життя важливу людину. Це може бути чоловік / дружина партнер по бізнесу, важливий клієнт, противник в суді – все залежить від того, яка роль у вашому житті зараз вакантна і що має попит.

КОЗОРІГ.

Затемнення віщує вам появу нових робочих і життєвих обов’язків, і обов’язків стосовно власного здоров’я. Це вдалий період, щоб вести здоровий спосіб життя і почати оздоровчий курс.

ВОДОЛІЙ.

У вас з’являться нові джерела натхнення. Ви відкриєте напрямки, в яких можна висловити свій творчий потенціал, знайдете нові хобі та інтереси. Доленосну роль в житті може зіграти поява дитини.

РИБИ.

Затемнення віщує вам зміни в сім’ї та з місцем проживання – нове житло, переїзд, нову сім’ю або нові загальносімейні плани, появу нового члена сім’ї, питання з нерухомістю.