fbpx

10 липня жовтий молодий Місяць. Бажання збудуться у всіх знаків Зодіаку! Дізнайтеся, що він принесе!

10 липня Молодий місяць в Раку.

Під час Молодика всесвіт підтримує будь-які паростки й починання. Щоб почати нову справу, відкрити бізнес, відзначити заручини, познайомитися з новою людиною, знайти нову роботу – це найсприятливіший час.

ЯК ПРАВИЛЬНО загадати бажання  

Кожний новий Молодий місяць – це шанс, який Доля дарує нам, щоб виконати наше бажання. Це чарівний час, що дозволяє отримати все, що завгодно.

Якщо вам чогось не вистачає або цього чогось взагалі ще немає, значить, у вас є потреба знайти це. Саме ця потреба і лежить в основі будь-якого бажання. Воно теж є починанням. Молодик для нього – дуже вдалий час.

Щоб отримати те, що ви хочете, потрібно дотриматися кількох умов:

По-перше, ви повинні правильно сформулювати бажання. Визначення повинно бути лаконічним і точним. Загадувати бажання потрібно в теперішньому часі, як ніби воно вже збулося. Візуалізують картинку, на якій ваше бажання вже виповнилося, і отримуйте від цього задоволення. Бажання повинно бути направлено тільки на вас, і у вас не повинно бути сумнівів у тому, що воно здійсниться.

Чим більше у вас емоцій і чим бажанішим загадане, тим швидше воно здійсниться. Ще бажання повинно бути реальним. Не потрібно відразу згадувати мільйон доларів, якщо у вас зарплата шість тисяч гривень.

По-друге, це сфера, до якої має належати бажання. Місяць швидко переходить з одного знака в інший, і ці сфери змінюються. Наприклад, в Молодий місяць в Раку активна сфера будинку, сімейного вогнища, батьків, нерухомості і відносин між родичами.

 ОВЕН

Ви можете побажати слави, популярності, високого соціального статусу. Можете згадати, щоб начальник був до вас прихильний. Бажання може стосуватися підвищення на посаді.

ТЕЛЕЦЬ

Ви можете зосередитися на пошуках нового друга, створенні сайту або участі в будь-якій колективній акції.

БЛИЗНЮКИ

Вам можна загадувати самі містичні бажання. Наприклад, побажати духовної любові. Якщо ви не захоплюєтеся містикою, замовте у Всесвіту дорогі парфуми.

РАКИ

Щоб ваше бажання здійснилося, вам краще за все згадати його на тему власної особистості й фізичної зовнішності. Наприклад, ви можете забажати сходити в салон краси або зробити нову зачіску. Також ви можете побажати в подарунок собі нову туш або косметичку.

ЛЕВИ

Вам найкраще згадати грошове бажання. Суми повинні бути не позамежними. Також ви можете побажати, щоб вам підвищили зарплату або видали премію.

ДІВИ

Ви можете побажати відправитися в похід або на екскурсію, познайомитися з цікавими людьми або потрапити до сусідки на чай. Також ви можете згадати, щоб вам подарували красиву ручку або щоденник.

ТЕРЕЗИ

Ви можете побажати навчитися будувати гармонійні відносини з рідними й близькими. Або побажати, щоб вам подарували затишний плед або красиву картину на стіну.

СКОРПІОН

Ви сміливо можете побажати виграти в лотерею або відправитися у відпустку на море. Якщо у вас проблеми із зачаттям, можете згадати вагітність.

СТРІЛЕЦЬ

Вам найкраще побажати собі міцного здоров’я. Якщо вас не влаштовує ваша робота, загадувати нову. Можете побажати, щоб вам подарували цуценя.

КОЗОРІГ

Ви можете побажати зустріти кохану людину, виграти суд, підписати вигідний контракт. Вийти заміж – теж непогане бажання.

ВОДОЛІЙ

Ваше бажання може бути пов’язане з кредитами, страховками, компенсаціями, дотаціями та іншими фінансовими питаннями. Ще ви можете побажати подолати кризу або поліпшити інтимні стосунки.

РИБИ

Ваше бажання здійсниться, якщо воно буде пов’язано з іноземною культурою. Ви можете побажати з’їздити за кордон, подивитися іноземний фільм, сходити на якусь етнічну виставку або загадати, щоб вам оплатили курси іноземної мови.

You cannot copy content of this page