fbpx

11 листопада – День сили! Дзеркальна дата. Що краще зробити саме сьогодні

11.11: 11 листопада — час, коли треба побути наодинці із собою. Світом управляє спокійна енергія. Перспективне число для медитацій та духовних пошуків.

У листопаді це один із найсильніших з енергетики днів. Дзеркальна дата 11.11 в нумерології означає підтримку та заступництво вищих сил, і цього дня багато хто зможе залучити до життя не лише успіх, а й кардинальні зміни на краще.

Одиниця містить сакральний зміст, і експерти сайту рекомендують використовувати шанс, дарований Понад, для власного благополуччя. Цього дня листопада кожен зможе перетворитися на краще, залучити потрібні зміни та набути заступництва вищих сил.

Загадати бажання

Одиниця – це Божественне провидіння, яке посилює доброту та відгукується на прохання. Загадати бажання можна в золоту хвилину: 11 годин 11 хвилин. Дотримуватися потрібно лише одне правило: мрія не повинна бути злою та корисливою. До цього дня можна підготувати карту бажань, щоб її активувати.

Починати важливі справи

Під заступництвом одиниці набагато простіше виконати важку роботу. Перед тим, як розпочати відповідальну справу, фахівці в галузі біоенергетики рекомендують піднести молитву своєму ангелу-покровителю і з легким серцем приступати до виконання обов’язків. У четвер можна не сумніватися у своїх силах: позитивний настрій і віра у краще не дадуть неприємностей стати на шляху.

Миритися з близькими

11 листопада — чудовий день для того, щоб попросити вибачення за погані вчинки, знайти компромісні рішення та набути гармонії в душі. У четвер важливо заслужити прощення не на словах, а на ділі, змінивши свою поведінку на краще. За підтримки вищих сил не важко буде стати на шлях виправлення і залишити за спиною все те, що доставляло проблеми у спілкуванні з близькими людьми.

Фінансова активність

У четвер можна сміливо витрачати великі суми на заплановані та значні покупки. Це можуть бути подорожі з метою освіти та духовного зростання, а також вкладення у справу, щоб закласти міцний фундамент ведення бізнесу. Придбати важливо справді значущі речі, а також не забувати про шляхетність і посильно допомагати тим, хто потребує підтримки.

Увага до інтуїції

Внутрішній голос є в кожному з нас, і увага до передчуттів у день дзеркальної дати є особливо важливою. Інтуїція допоможе приймати правильні рішення. Обходити стороною неприємності та залучати успіх, опиняючись у потрібний час у потрібному місці. Посилити інтуїцію допоможуть сильні талісмани та практики.

Related Post

5 Знаків Зодіаку, які народжені, щоб перемагати5 Знаків Зодіаку, які народжені, щоб перемагати

5 Знаків Зодіаку, які народжені, щоб перемагати Перемоги на всіх фронтах даються не завжди так легко, як цього хотілося б. Цього разу мова піде про п’ять Знаках Зодіаку, які домагаються

Гороскоп КОХАННЯ на 20 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 20 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ваше особисте життя зазнає значних змін, причому незрозуміло в який бік. Це вирішувати вам, але не зараз, а через досить тривалий період часу, коли результати

3-и знаки зодіаку, у яких точно здійсняться мрії у листопаді 20213-и знаки зодіаку, у яких точно здійсняться мрії у листопаді 2021

Скоріше дивиться, чи посміхнулися зірки вашому знаку зодіаку в листопаді. Листопад цього року не буде простим місяцем практично для жодного знаку зодіаку. Всім варто взяти себе в руки і бути