fbpx

11 жовтня Кінець ретроградності Сатурна: які щасливі зміни очікують нас в жовтні 2021 року

Кінець ретроградності Сатурна: які щасливі зміни очікують нас в жовтні 2021 року

11 жовтня Сатурн перестане бути ретроградним. Це дуже сприятлива подія з точки зору астрології. У зв’язку з цим експерти вирішили поділитися з нами своєю думкою про те, які щасливі зміни можуть чекати нас в найближчі кілька тижнів.

Варто відзначити, що в цілому наступні кілька місяців будуть набагато простіше попередніх, оскільки в жовтні відразу три дальніх планети і одна ближня позбудуться зворотного руху: Плутон, Сатурн, Юпітер і Меркурій. Що стосується конкретно жовтня, то його астрологи і зовсім називають місяцем удачі і яскравих позитивних змін. Енергетика Сатурна в цьому плані буде відігравати визначальну роль.

Багато справи підуть як по маслу

У стані зворотного руху Сатурн ставить нам палиці в колеса і робить так, що постійно виникають незрозумілі проблеми, зриваються плани. З 11 жовтня це припиниться.

Ми отримаємо те, чого заслужили

В основному це буде стосуватися тих, хто заслужив заохочення і удачу. Якщо ви зробили добре в період ретро-Сатурна, то з 11 жовтня вас можуть очікувати несподівані щасливі зміни в житті. Це може бути просто радісний настрій, удача в любові або в фінансовій сфері. Сатурн постарається зробити так, щоб ваші мрії стали реальністю.

Знизяться несподівані витрати

Дана планета в період ретроградності в багатьох випадках провокує людей на випадкові витрати. З 11 жовтня це припиниться. Багато зможуть почати відкладати набагато більше грошей на майбутнє.

Багато зможуть позбутися від шкідливих звичок

Згідно з прогнозами, з 11 числа почнеться час звільнення від усього зайвого. Найголовніше – ми зможемо знайти упевненість і силу волі для того, щоб побороти якісь шкідливі звички. Щоб прискорити процес, астрологи радять почати позбуватися від непотрібних речей в будинку і перестати спілкуватися з токсичними людьми, які вічно в чомусь сумніваються.

Люди зможуть побороти стереотипне мислення

Багато хто з нас зможе позбутися кліше і забобонів. Це дуже благотворно позначиться на внутрішньому розвитку і пошуках сенсу життя. У жовтні наша голова очиститься від ментального сміття.

You cannot copy content of this page