fbpx

12 листопада 2023 перехід Селени в Телець — що це означає для знаків зодіаку

Перехід Селени, або Білого Місяця, на знак Тельця є однією з астрологічних подій, яка може впливати на наш емоційний та енергетичний стан.

Чого чекати від Селени у Тельці

Селена в астрології – це фіктивна точка, яка пов’язана з нашою кармою, душею, інтуїцією та підсвідомістю. Вона символізує внутрішню сутність людини та зв’язок із вищими силами. Селена показує життєві сфери, в яких ми заслужили нагороду у минулому житті.

Інакше Селену називають Білим Місяцем, вона уособлює собою світлі сили. Її часто розглядають як ангела-охоронця, який охороняє та спрямовує нас на нашому життєвому шляху. Вона може допомагати нам приймати правильні рішення, бути джерелом натхнення і захищати нас від негативних впливів.

Телець – це земний знак, який асоціюється з матеріальними цінностями, насолодами, стабільністю та комфортом.

Коли Селена переходить у Тельця, вона може посилити бажання насолоджуватися життям і прагнути комфорту, і обдарувати матеріальними благами.

Перехід Селени до Тельця може впливати на наш настрій та емоційний стан. Воно стане більш мирним і врівноваженим, як Телець – знак стабільності.

Багато хто в цей період відчує велику впевненість у своїх силах і зможе усвідомити свої потреби та бажання.

Телець пов’язаний із фізичними задоволеннями та комфортом. У цей час багато хто віддаватиме перевагу гастрономічним вишукуванням, віддаватиме перевагу матеріальним речам та іншим фізичним задоволенням. Але варто бути обережними, щоб не захопитися і не переїдати чи не поринути у надмірне споживання матеріальних благ.

Також перехід Селени в Тельця може впливати на фізичну енергію. У цей час багато хто відчує твердий ґрунт під ногами. Це допоможе працювати продуктивніше. Яку кармічну нагороду несе Селена у Тельці кожному Знаку Зодіаку?

You cannot copy content of this page