fbpx
Цей день Гороскоп 12 листопада 2023 перехід Селени в Телець — що це означає для знаків зодіаку

12 листопада 2023 перехід Селени в Телець — що це означає для знаків зодіаку

Перехід Селени, або Білого Місяця, на знак Тельця є однією з астрологічних подій, яка може впливати на наш емоційний та енергетичний стан.

Чого чекати від Селени у Тельці

Селена в астрології – це фіктивна точка, яка пов’язана з нашою кармою, душею, інтуїцією та підсвідомістю. Вона символізує внутрішню сутність людини та зв’язок із вищими силами. Селена показує життєві сфери, в яких ми заслужили нагороду у минулому житті.

Інакше Селену називають Білим Місяцем, вона уособлює собою світлі сили. Її часто розглядають як ангела-охоронця, який охороняє та спрямовує нас на нашому життєвому шляху. Вона може допомагати нам приймати правильні рішення, бути джерелом натхнення і захищати нас від негативних впливів.

Телець – це земний знак, який асоціюється з матеріальними цінностями, насолодами, стабільністю та комфортом.

Коли Селена переходить у Тельця, вона може посилити бажання насолоджуватися життям і прагнути комфорту, і обдарувати матеріальними благами.

Перехід Селени до Тельця може впливати на наш настрій та емоційний стан. Воно стане більш мирним і врівноваженим, як Телець – знак стабільності.

Багато хто в цей період відчує велику впевненість у своїх силах і зможе усвідомити свої потреби та бажання.

Телець пов’язаний із фізичними задоволеннями та комфортом. У цей час багато хто віддаватиме перевагу гастрономічним вишукуванням, віддаватиме перевагу матеріальним речам та іншим фізичним задоволенням. Але варто бути обережними, щоб не захопитися і не переїдати чи не поринути у надмірне споживання матеріальних благ.

Також перехід Селени в Тельця може впливати на фізичну енергію. У цей час багато хто відчує твердий ґрунт під ногами. Це допоможе працювати продуктивніше. Яку кармічну нагороду несе Селена у Тельці кожному Знаку Зодіаку?

Related Post

Гороскоп на 19 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 19 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 19.07.2021 року Гороскоп на 19 липня 2021 Овен Варто зайнятися наведенням порядку у своїх паперах. При правильному розподілі часу ви впораєтеся з великою кількістю справ в короткі

Гороскоп на 3 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 3 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 вересня 2020 Овен Період сприятливий для здійснення нових планів. Займайтеся тим, що зміцнює ваші позиції, але залишайте час для зустрічей і спілкування з друзями. У фінансових питаннях

Знаки зодіаку, на які чекають великі зміни в грудні 2021Знаки зодіаку, на які чекають великі зміни в грудні 2021

Мало хто будує великі плани на останній місяць року: більшість людей намагаються закінчити розпочате та розібратися з усіма старими справами (прямо як до ретроградного Меркурія). Для деяких знаків зодіаку зірки