fbpx

13 липня відбудеться повня у Козерозі: прогноз для кожного знаку зодіаку

Луна в цей час буде в перигеї, тому вона здаватиметься більшою, ніж завжди. У цей час нічне світило буде максимально близько до Землі. Повну силу Місяць набере у Козерозі, акцентуючи увагу на темах роботи, професійної реалізації та досягнення цілей.

Енергетично цей день буде дуже насиченим. Але ця енергія у житті багатьох програється негативно через те, що Місяць у Козерозі перебуває у вигнанні. Повня може стати причиною дисонансу у прагненнях та реальних вчинках. Є ризик переоцінки власних сил, тому в цей час важливо не ставити собі непосильні завдання.

Це стосується не тільки роботи, але також і сфери особистого життя. Зараз важливо не конфліктувати і не піддаватися на провокації, тим більше, що Місяць наближається до Плутона. Емоційне тло буде нестабільним. Так як Меркурій, який перебуває у поєднанні з Сонцем, зробить опозицію до Плутона, можуть бути проблеми з транспортом та небезпеки у поїздках. Також будьте готові почути неприємні новини.

ЩО МОЖНА РОБИТИ В ПОВНІСТЬ У КОЗЕРОЗІ

Так як Повня відбудеться на осі Козеріг – Рак, у цей період важливо знайти баланс між сім’єю та будинком з одного боку і роботою, і кар’єрою – з іншого. Але у світил зараз будуть і гармонійні аспекти до інших планет, тому будь-які проблеми в цей час можна буде вирішити. Події, які відбуватимуться у цей час, можуть сильно впливати на психіку.

Але з будь-якої кризи можна буде вийти, покладаючись на вищі сили та застосовуючи нестандартний підхід, оскільки світила сформують позитивні аспекти з Ураном та Нептуном. Цей день найкраще провести у спокійній обстановці та спрямувати потужну енергію Повного Місяця у мирне русло. Зараз треба більше відпочивати та берегти свої сили. Відносини тим часом краще не з’ясовувати. Доводьте свої добрі наміри навколишнім своїми вчинками. У цей час багато хто зможе досягти бажаного.

ПРОГНОЗ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Овни

Ви зараз зможете досягти найкращих результатів у сфері кар’єри. Якщо ви добре попрацювали, керівництво обов’язково оцінить ваші заслуги. Ви зможете очолити відділ чи отримати премію.

Тельці

Повня може відкрити перед вами нові горизонти. Ви досягнете успіхів у навчанні або викладанні. Ви зможете видати свою книгу, виступити на телебаченні чи зайнятися благодійністю.

Близнюки

У цей час ви досягнете серйозних успіхів у фінансовій сфері, особливо якщо зможете залучити чужий капітал. Ви можете вигідно інвестувати кошти. Також є можливість отримання спадщини.

Раки

У цей час ви зможете досягти успіхів у побудові партнерських відносин як ділових, так і особистих. Ви можете займатися публічною діяльністю, підписувати договори та укладати угоди.

Леви

Вам слід звернути увагу на своє здоров’я. Ви зможете зміцнити здоров’я, якщо підберете правильний раціон, займетесь дихальною гімнастикою або пройдете профілактичне обстеження.

Діви

Ви зможете налагодити стосунки з дітьми, просунути свій бренд в інтернет або почати нові творчі проекти.

Терези

Успіх супроводжуватиме всі ваші починання, якщо вони стосуватимуться сім’ї та будинку. Подумайте над тим, як гармонізувати ваші стосунки із родичами.

Скорпіони

Це гарний час для спілкування, прогулянок та поїздок. Ви зможете оформити необхідні документи або отримати необхідні навички.

Стрільці

Подумайте про те, як покращити ваше матеріальне становище. Фінансовий успіх не за горами. Козероги Якщо у вас є бажання змінити вашу зовнішність, дійте! Час підходить для візиту до стиліста.

Водолії

Зараз найбільших результатів ви зможете досягти у творчості.

Риби

У цей час вам найкраще налагодити стосунки із друзями.

You cannot copy content of this page