fbpx

13 листопада 2023 — період трансформацій, Молодий місяць допоможе почати життя з чистого листа

У середині листопада на нас чекає Молодий місяць у Скорпіоні, який ідеально підходить для всіх, хто хотів нарешті змінити життя. Щоб точно не помилитися та використати енергію по максимуму, ознайомтеся з цим гороскопом.

Період трансформацій: як Молодий місяць у Скорпіоні 13 листопада 2023 допоможе почати життя з чистого листа. Здається, цієї осені перепади енергії були надто частими навіть за мірками астрології. Ось-ось завершиться черговий коридор затемнень, але не варто розслаблятися, адже вже в середині листопада на нас чекає Молодий місяць у знаку Скорпіона.

Звичайно, є класичні небезпечні моменти, які просто варто пам’ятати, але при правильному підході кінець осені може стати для вас початком для нового життя! Важливо правильно підготуватися і не пускати все на самоплив, інакше хвиля емоцій може захлеснути так сильно, що ви прийдете себе вже тільки під бій курантів.

У чому особливість Молодика 13 листопада 2023 року в Скорпіоні?

Листопад не дарма вважається одним із найскладніших місяців, адже більша його частина знаходиться у Скорпіоні. Імпульсивний водний знак любить розгойдувати всіх напередодні Нового року, витягувати з нас всі емоції, що накопичилися, і змушувати сумніватися. Саме через це останній місяць осені здається більшості шалено важким не лише завдяки похолоданню.

Насправді ж, так, Скорпіон і справді перевертає все в нас догори дном, але в цьому є і плюс — ви можете позбутися всього того, що вас обтяжувало довгий час. Плюс, у комбо з Молодиком період із 13 листопада стане чудовим шансом для того, щоб почати все з самого початку.

Як Молодий місяць 13 листопада 2023 року в Скорпіоні вплине на знаки зодіаку?

Леви, Діви, Терези та Раки

Без особливих зусиль кінець осені точно буде вдалим у Левів, Дів, Терезів та Раків. Представники цих знаків зодіаку зможуть спритно уникнути не найприємніших ситуацій і насолодяться увагою як з боку друзів, так і романтичних партнерів. Час також буде придатним для продуктивної роботи, нових проектів та масштабних подорожей (але з переїздами краще таки почекати).

Приготуватися морально до труднощів варто Близнюкам, Стрільцям та Водоліям. Ці волелюбні знаки зодіаку точно випробовуватимуть припливи енергії, яку не зможуть вчасно утримати в собі. У результаті це може вилитися в поспішні та необдумані рішення, а також у напади агресії та ревнощів, через що є ризик втратити своє кохання.

Що можна робити в Молодий місяць 13 листопада 2023 року в Скорпіоні?

Продовжимо хорошим: з 18 листопада Марс з’єднається із Сонцем, що додатково підштовхне багатьох до самовираження, творчості та дасть кар’єрний поштовх. Якщо ви довгий час сумнівалися, чи варто змінювати сферу діяльності, відкривати свій бізнес або запустити блог, то в листопаді зірки та планети максимально підтримуватимуть усі амбітні таланти.

Якщо стартувати в цей Молодий місяць, то ефект буде дійсно довгостроковим. До речі, період також відмінно підходить всім, хто дозрів для зовнішньої трансформації: купівля абонементу в зал, курс танців, похід до косметолога або на масаж — будь-яке починання стане відмінним стартом для трансформації.

Чого не можна робити в Молодий місяць 13 листопада 2023 року в Скорпіоні?

Період буде невідповідним для тих, хто вирішив розлучитися з другою половинкою. Все, що зародиться і зруйнується з 13 листопада і до моменту Повного місяця, може залишитися в такому стані на найближчі 2 роки.

Саме тому постарайтеся ретельно обміркувати кожне рішення та зрозуміти, чи хочеш ти самотності заради самореалізації та пошуку іншого партнера? Чи ви намагатиметеся емоційними гойдалками привернути його увагу? Якщо друге, то Скорпіонові це точно не сподобається — наслідків не уникнути.

Важливо зайнятися рефлексією та переглянути плани на своє життя. Якщо просто продовжити плисти за течією і не озиратися назад, то й побачити, що там у майбутньому найближчим часом теж не вдасться. Тримайте весь цей простий список у голові (а ще краще зафіксуйте думки на папері) і тоді кінець осені дасть тобі безліч сил і мінімум негативу.

You cannot copy content of this page