fbpx

15 травня розворот Меркурія у Тельці – нові можливості для кожного знака зодіаку

З 15 травня Меркурій, проходячи за знаком Тельця, стає директним. Цей транзит по-різному позначиться життя представників різних Знаків Зодіаку.

МЕРКУРІЙ У ТЕЛЬЦІ ПРЯМИЙ З 15 ТРАВНЯ 2023 РОКУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

Коли Меркурій стає директним у Тельці, мислення стає більш реалістичним. Це означає, що плутанини у справах стає значно меншою. У цей час люди стають раціональнішими і розумнішими у своїх рішеннях. Вони починають звертати більше уваги на конкретні деталі та факти.

Директний Меркурій у Тельці посилює нашу здатність до практичної думки, ділової спостережливості та здорового глузду. Ми можемо відчути більшу впевненість у своїх діях та приймати більш розважливі рішення. Інтерес до матеріальних питань у цей час посилиться, це може призвести до збільшення витрат чи витрат на різні придбання.

Директний Меркурій у Тельці може посилювати активність у галузі економіки та фінансів. У цей період люди схильні звертати більшу увагу на матеріальні блага, ділову активність та прибуток.

Також зросте інтерес до ведичної культури, гомеопатії та нутриціології. У цей час можливі зміни у бізнесі та в культурних традиціях, у комерційній діяльності та на ринку праці, можлива поява нових технологій та нових виробничих процесів, зростання інтересу до мистецтва та модних тенденцій.

У період директного Меркурія у Тельці активізується ділова активність, посилюючи цим комерційні процеси. Технічний прогрес може розвиватися прискореними темпами, маркетингові та рекламні дослідження, бізнес та фінансова система можуть бути раціоналізовані завдяки чому в цих сферах з’являться нові можливості. Меркурій у Тельці може вплинути на ринок праці, оскільки він збільшує ділову активність і може призвести до появи нових робочих місць.

У цей час можливе зростання вкладів та інвестицій. Фінансові інститути та підприємства можуть виявляти більший інтерес до залучення коштів. Це може бути як місцеві, і міжнародні вкладення. Творчий вплив Меркурія в Тельце може призвести до розвитку місцевих та глобальних економік, особливо у період швидкого зростання нових індустрій, технологій та інновацій. Крім того, можливе запровадження нових політик та регуляцій у фінансовій сфері для кращого контролю над фінансовими операціями.

ЩО ПРИНЕСЕ ДИРЕКТНИЙ МЕРКУРІЙ У ТЕЛЬЦІ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ

Овни

Травень – для вас дуже сприятливий місяць. Фінансова ситуація стабілізується, прибутки збільшаться.

Тельці

У цей час ви станете активнішими, кмітливішими і заповзятливішими. Не виключено, що з’явиться потяг до зміни місць.

Близнюки

В цей час у вас не буде бажання з будь-ким спілкуватися. Не виключені таємні зустрічі, переговори та листування.

Раки

Зараз ви можете потоваришувати з новими людьми або відновити стосунки зі старими друзями. Вам захочеться ділитися з оточуючими своїми думками, думкою та досвідом.

Леви

У травні ви багато думатимете про свою професійну діяльність і кар’єру. Може бути можливість реалізувати ваші плани завдяки використанню ділових зв’язків або заступництву високопоставленої особи, пройти курси підвищення кваліфікації, скласти іспити або атестуватися.

Діви

Цього місяця вас хвилюватимуть світоглядні проблеми. Можливе листування з іноземцями.

Терези

Цей місяць може стати доволі напруженим для вас. Ви можете турбуватися про фінансові питання.

Скорпіони

У травні ви багато спілкуватиметеся, можлива публічна діяльність. Не виключено заручини або знайомство з майбутнім одруженим партнером.

Стрільці

У цей час ви найбільше думатимете про роботу або про здоров’я. Можливе збільшення контактів із підлеглими чи учнями.

Козероги

Цього місяця вам захочеться відпочити та розважитися. Можливі невеликі виграші.

Водолії

У травні ви будете зайняті сімейними та домашніми проблемами.

Риби

У травні ви можете записатися на навчальні курси або відправитися у відрядження.

You cannot copy content of this page