fbpx

16-18 лютого доленосні дні — дізнайтеся, до чого нас готують зірки. Прогноз для кожного знаку зодіаку

Як стелліум у Водолії вплине на життя кожного знаку зодіаку

З того часу, як Плутон вперше перейшов у Водолій, до нього приєдналися Сонце, Меркурій, Марс і, нарешті, Венера, створивши потужний стелліум у цьому знаку з 16 по 18 лютого 2024 року. Стелліум – це коли п’ять чи більше планет перебувають у одному знаку зодіаку, створюючи потужну силу. Як це вплине на наше життя?

Водолій – це повітряний знак, відомий своєю незалежністю та неординарністю. Він говорить про ваші внутрішні бажання і допомагає ставити свої потреби понад те, що можуть думати інші або навіть за межами того, що здається можливим.

Водолій відомий як бунтар, але хоча цей зодіакальний знак асоціюють із непередбачуваною поведінкою, це не через егоїзм, а скоріше через зосередження на загальному благу для всіх.

Пік стелліуму у Водолії принесе нові мотивації у конкретній сфері вашого життя, на якій ви фокусуватиметеся весь 2024 рік.

Оскільки Плутон двічі займатиме критичні градуси – 0 і 1 – Водолія цього року, це принесе посилені початки, зміни та глибоку мотивацію почати щось нове у тій сфері вашого життя, яким править цей повітряний знак у вашому гороскопі.

Приймаючи стелліум, ви також можете отримати натяк на те, що принесе весь рік, що дасть можливість максимально використовувати кожну можливість і навчитися приймати свого внутрішнього бунтаря.

Овен: нові соціальні зв’язки та здійснення бажань

Стелліум у Водолії принесе несподівані можливості у ваше внутрішнє коло. Дружба та зв’язки з іншими завжди важливі для вас, але тепер ви можете очікувати більше свободи, нових трансформаційних зв’язків та навіть можливість здійснити деякі давні бажання у вашому житті.

Можливо вам доведеться розірвати зв’язки з тим, що здається зручним або знайомим. Це ваш шанс подружитися з тими, хто щиро підтримує і готовий стояти поруч з вами, незалежно від того, що може принести життя.

Телець: підвищення свободи та можливостей у вашій кар’єрі

Стелліум у Водолії підкреслює аспекти, пов’язані з вашою кар’єрою та репутацією, спрямовуючи вас на здійснення великих змін у вашому професійному житті цього року. Т.к. енергія Водолія керує незвичним, ви можете бути змушені розпочати свій власний бізнес чи працювати віддалено.

Ви також можете виявити, що відчуваєте потребу стати корисними для інших. Можливо, ви захочете займатися волонтерством або вирішите використати свій власний успіх на благо вищої мети. Зосередьтеся на освоєнні більшої свободи, автономії та можливостей внести зміни у світ навколо вас.

Близнюки: освіта, духовність та подорожі

Енергія Водолія керує найприємнішою сферою вашого життя. Більшість цієї енергії, яка досягне піку зі стиліумом Водолія, буде зосереджена навколо освітнього чи духовного розширення. Можливо, вам доведеться подорожувати по роботі або навіть вибрати це через глибоке бажання відвідати нове місце.

Ніщо з того, що ви відчуваєте в цей час, не випадково, а все пов’язано з тим, щоб ви розкрили своє вище Я і прийняли душевний контракт, призначений для вас. Будьте відкритими до того, що відбувається і спробуйте налаштуватись на найвищі налаштування, щоб відкрити себе заново.

Рак: прийміть повне перетворення і глибшу близькість

Стелліум у Водолії служить бальзамом для вашої змученої душі. Плутон у Козерозі тиранив ваше романтичне життя, щоб зруйнувати те, що не працювало. Водолій керує трансформацією, створенням відносин із глибшою близькістю, а також іншими партнерами для другої половини життя.

Плутон править цією областю, тому енергія відчуватиметься ще сильніше. Нехай вона почне вказувати вам на майбутнє, яке призначене для вас, і почувайтеся досить безпечно, щоб нарешті залишити минуле позаду.

Лев: новий романтичний розділ, що відзначає вашу справжність

Енергія Водолія – це все про кохання, романтику та стосунки. Хоча це не обов’язково означає шлюб або зобов’язання, з присутністю Плутона ви нарешті знайдете сміливість прийняти такі відносини, які по-справжньому відповідають вашій душі.

Якщо ви самотні, будьте уважні до випадкових зустрічей із кимось новим чи навіть листуванні з колишніми. Цей стелліум дасть вам не тільки силу познайомитись з кимось новим, але також допоможе закласти основу для більшої справжності у існуючих відносинах.

Діва: обмірковуйте свій добробут та щоденні рутини

Стелліум у Водолії активізує питання вашого благополуччя, здоров’я, рутин і навіть вашого внутрішнього почуття рішучості. Використовуйте цей час, щоб обміркувати, що вам потрібно, щоб відчути себе самим, будь то уповільнення темпу, заняття йогою або консультації з фахівцями.

Пам’ятайте, що з порожньої чашки не можна налити, і ви також не застрягли у ситуації, яка не підтримує бажаного способу життя. Звільніть себе, щоб піклуватися про себе по всіх шляхах, які вам потрібні.

Терези: велика радість, щастя та романтичне зобов’язання

Стелліум у Водолії буде неймовірно потужним для вас, оскільки він активізує теми, пов’язані з насолодою життям, пошуком часу для творчості, сім’єю та навіть шлюбом. Все це приходить, щоб допомогти вам будувати стосунки або пов’язати вас з тим, хто стане вашим вічним коханням.

Водолій також управляє областю вашого життя, яка контролює вагітність та дітей, що допоможе вам повернутися до

потаємних бажань, які у вас були в дитинстві. Все, що здається вам більш підходящим, стане можливістю знову зв’язатися з тим, що дійсно приносить найбільшу радість.

Скорпіон: переміщення, зцілення та відчуття будинку

Енергія Водолія принесе важливі теми зцілення, переміщення та, нарешті, відчуття того, що ви будуєте будинок, якого завжди бажали. Ця енергія буде особливо інтенсивною цього року, і тому ви можете виявити, що виникають значні можливості переміщення через роботу або ваші власні мрії.

Плутон править вашим знаком зодіаку, тому цей момент відчуватиметься вами сильніше. Спробуйте довіряти тому, що виникає, і присвятіть себе активної ролі у створенні життя, якого ви бажаєте. Ніщо не відбувається просто так, а є результатом кожного ухваленого вами рішення.

Стрілець: спілкування з більшою прозорістю та чесністю

Стелліум Водолія принесе важливі моменти для розмов, домовленостей та уявлення світові заново. Водолій керує всіма аспектами спілкування, що означає, що в цей період вам буде запропоновано підвищити рівень своєї мови до себе та інших. Дозвольте собі ризикувати, підходити до ситуацій новим чином і пам’ятайте, що вразливість відкриває шлях до збільшення достатку, якого ви бажаєте в житті.

Можливості для вас у цей час існуватимуть або письмово, або в розмовах з іншими, але будуть прямим результатом того, що ви тепер здатні зрозуміти і практикувати вашу цінність. Тримайте свою самооцінку на передньому плані при прийнятті будь-яких рішень, повірте, що ви готові зловити те, що призначене для вас.

Козеріг: глибокі почуття власної цінності та збільшення багатства

Стелліум Водолія запропонує вам прийняти те, що ви заслуговуєте від життя, щоб ви могли насолоджуватися кожним моментом більше. Водолій керує не тільки тим, як ви ставитеся до себе, але й тим, що приносить найбільшу цінність у ваше життя. Це допоможе вам досягти більшого балансу між інвестуванням у фінансові цілі та забезпеченням інвестицій у відносини з близькими людьми.

Будьте уважні та переконайтеся, що ви дієте в рамках тієї мети, на якій вибираєте зосередитись. Можливо, в цей час з’являться можливості для суттєвого зростання доходів, але як би великий ваш банківський рахунок не був, він ніколи не замінить тих, хто робить кожен момент вашого життя цінним.

Водолій: Магніт, що притягує все, чого ви бажаєте

Стелліум у Водолії – суттєва подія для вас, тому що він підкреслює ваше відчуття себе і починає зміни у вашому житті. Водолій представляє ваші особисті переконання і навіть ідентичність, тому ви, можливо, відчуваєте велику впевненість і мотивацію бути собою та звільнитися від усього минулого, що вас обтяжувало.

Плутон залишиться у Водолії та допоможе вам почати як магніт притягувати все, чого ви бажаєте, але також пропонує переглянути свій спосіб життя. Подумайте про те, наскільки справді ви живете і наскільки багато вашої справжньої сутності дозволяєте бачити іншим. Вважаючи свою внутрішню істину, ви почнете залучати і втілювати все, чого ви бажаєте.

Риби: Підвищення інтуїції та духовності

Пориньте в тишу, яка оточує вас, коли стелліум Водолія досягає свого піку і допомагає залучити вас до ваших божественних дарів. Водолій представляє невидимі сторони вашого “Я”, які керують вашою інтуїцією, почуттям духовності та навіть зціленням. Зараз ви можете отримати величезну кількість інформації, яка допоможе вам створити план для енової глави у вашому житті.

Енергія Водолія мотивує вас глибше слухати себе та розуміти, що ви завжди знаходитесь під керівництвом Всесвіту, навіть у найскладніші моменти. У цьому просторі ви можете зосередитись на вашому зціленні або енергетичних блоках.

You cannot copy content of this page