fbpx

16 травня 2023 Юпітер у знаку Телець – що він принесе кожному з нас

З 16 травня 2023 року по 26 травня 2024 року – Юпітер у Тельці. Як і Уран. Юпітер в астрології символізує ідеї, глобальні цілі, світогляд, пошук сенсу життя та довгострокові стратегії, цінності, переконання, а також за розширення впливу та нові можливості. У період з 16 травня 2023 по 26 травня 2024 року на перший план вийдуть матеріальні інтереси, посилиться інтерес до всього земного – до грошей, майна та власності.

3нак Тельця для Юпітера — гарне становище, оскільки колективна система цінностей у цей період вибудовуватиметься на принципах здорового консерватизму, реалізму, практичності. На всіх чекають глобальні зміни. У роботі нам активно допоможе Сатурн, який інгресував у духовні Риби.

ЮПІТЕР У ТЕЛЬЦІ З 16 ТРАВНЯ 2023 РОКУ – ЗМІНИ У ФІНАНСОВІЙ СИСТЕМІ

З 16 травня 2023 року Юпітер у Тельці ознаменує собою початок матеріалізації наших планів, ідеї та намірів.

Цей час – один із найбільш підходящих періодів для того, щоб втілити свої мрії у життя.

19 червня 2023 року Сатурн і Юпітер сформують секстиль, який ще більше сприятиме продуктивній роботі. За належної усвідомленості та працездатності він допоможе зміцнити матеріальний добробут та примножити фінанси.

У цей час багато хто знайде здатність приймати спокійні та зважені рішення. Здоровий прагматизм допоможе заспокоїти конфлікти та перевести їх у фінансове русло. Помітний прибуток зараз зможуть отримати ті, хто під час проходження Юпітера Овном активно працював над своїми проектами, не дивлячись на труднощі.

ЮПІТЕР У ТЕЛЬЦІ У ТРАВНІ 2023 РОКУ – У ТРЕНДІ СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОСТАТОК

Матеріальні інтереси тим часом вийдуть першому плані, інтерес до всього земного посилиться. Достаток, гроші, майно та власність виявляться пріоритетними цілями. Суспільство стане консервативнішим і прагматичнішим. Усі думатимуть насамперед про вигоду.

Багатьом щасливчикам 2023 року Юпітер у Тельці принесе подарунки. Це може бути зростання доходу, нерухомість, несподівані фінансові надходження та підвищення зарплати. Не виключені вигідні пропозиції від банків та поява можливостей для великих покупок. Фінанси та власність стануть для багатьох найголовнішою темою в період, коли Юпітер перебуватиме у Тельці.

Зараз багатьом захочеться підвищити якість свого життя, тож з’явиться прагнення збільшити дохід, багато заробляти та купувати дорогі речі. Також у пріоритеті у багатьох буде здоров’я та догляд за тілом. Бажання стати багатими, здоровими та красивими може стати непереборним. Саме такі люди будуть користуватися популярністю та повагою, коли Юпітер йтиме Тельцем.

У тренді буде природна краса. Якщо подійний сценарій програватиметься позитивно, можливостей заробити побільшає. Також ви зможете збільшити сфери вашого впливу у професійній сфері та ділових колах, вийти на новий рівень у бізнесі, масштабувати свої проекти.

У центрі уваги в цей час опиниться земля, сільське господарство та харчова промисловість. Ці сфери максимально розвиватимуться, коли Юпітер буде у Тельці. Попит на них також збільшиться. Саме у ці галузі варто вкладати гроші.

Ці сфери максимально підходять для бізнесу та отримання прибутку. В іншому випадку зростатиме інфляція, з’являться нові закони, які сприятимуть зниженню рівня життя, витрати зростуть. Очікування виявляться надто великими, а плани – нездійсненними. Враховуючи, що в Тельці Юпітер слабкий і перебуває у ворожнечі, негативні сценарії можуть на втілення в реальному житті.

Такий Юпітер може виявитися нездатним виявити свої риси благодійника. У цьому випадку мудрих рішень, збільшення стану і стабільності чекати не доведеться. Тоді рівень життя може суттєво снитися. Висока ймовірність, що і моральні підвалини також будуть втрачені.

ЧОМУ МОЖНА ВЧИТИСЯ, КОЛИ ЮПІТЕР У ТЕЛЬЦІ

Цей час сприятливий для охочих отримати нові навички, набути фундаментальних знань і практичного досвіду. Телець – знак повільний і практичний, тому він сприяє глибокому і неквапливому освоєнню предмета, що цікавить. Звичку вчитися поверхово варто залишити у минулому.

Наразі головне – застосовувати на практиці набуті знання, а не залишати їх на майбутнє. У цей період краще вчитися з того, що може принести гроші. Навчання зі спортивного інтересу краще залишити до найкращих часів.

Однак матеріальні ресурси в період проходження Юпітера Тельцем можуть стати для нас сферою, в якій на нас чекають серйозні випробування та кризи.

You cannot copy content of this page