fbpx

17 – 20 січня 2024 року найважливіші дні — прогноз для кожного знака зодіаку

Нинішній тиждень багатий на астрологічні впливи: з Козерога йдуть Сонце та Плутон, Юпітер та Марс дуже активні. Кожен знак Зодіаку матиме кілька днів, особливо важливих для особистої долі!

Овен

Важливі дати: 18 січня

Під час цього періоду ви можете виявити, що не готові дослухатися до чужих порад. Ви дійсно не любите, коли вам кажуть, що робити і як робити, навіть коли знаєте, що хтось інший має рацію.

Ви звикли біліти по-своєму, навіть якщо знаєте, що поводитеся неправильно. Це, щоб довести іншим, що вами не можна керувати. Місяць у квадраті з Плутоном 18 січня поставить вас у умови, коли для успіху потрібно буде знайти компроміс між цими двома варіантами.

Телець

Важливі дати: 19, 20 січня

Тільцям супроводжує енергія Сатурна. Ви точно знаєте, чого хочете і не шукаєте легких шляхів, щоб отримати це. Вам не властиві ввічливі формулювання, і ви готові наступати та перемагати.

Бути сильним – це те, що допоможе вам подолати ворожнечу чи самокритику. Ви знаєте, що повинні пройти через щось і що для цього буде потрібна велика сила волі. Тоді вдасться подолати обмеження Сатурна та отримати приз, який ви по праву вже вважаєте своїм.

Близнюки

Важливі дати: 17, 18, 20, 21 січня

Близнюки, на цьому тижні все ще в режимі очікування, а вам не подобається чекати. Ви готові до дії, активності, і хочете стати рушійною силою. Енергія Меркурія буде настільки активною, що вам буде важко всидіти на місці.

Тригон Меркурія з Юпітером дозволить вам забути про проблеми, пов’язані з очікуванням, і зосередитися на справах, які не зустрічають спротиву. Це дасть полегшення та успіх, за яким ви скучили.

Рак

Дати та моменти, про які потрібно пам’ятати: 19, 20 січня

Меркурій у гармонії з Сатурном дасть Ракам відчути, що хоч ви цінуєте роботу та працелюбність, настав час збалансувати своє навантаження таким чином, щоб ви могли більше відпочивати та розслаблятися. Сонце в дотику з Плутон підказує, що ви самі відповідальні за своє здоров’я.

З настанням сезону Водолія ви виявите, що легко відволікаєтеся або губитеся в мріях. Хоча це не так і страшно, вам потрібно залишатися “на землі”. На цьому тижні ви можете сильно відхилитися від мети, якщо дозволите своїм думкам піти надто далеко, тому намагайтеся пам’ятати про слово “баланс”.

Лев

Дати та моменти, про які потрібно пам’ятати: 17, 20 січня

Щоб зберегти все під контролем, вам доведеться встати з дивана і брати активну участь у справах. Безліч впливів Плутона покаже, що ви встанете і впораєтеся. Тим не менш, вас чекає не легка прогулянка.

Це брудна робота, але хтось повинен її зробити, як то кажуть, і протягом тижня ви будете цією особливою людиною. Квадрат Венери і Нептуна, що завершує тиждень, захоче збити вас з пантелику – будьте обережні. У вас достатньо енергії, щоб залишитися у правильному місці.

Діва

Дати та моменти, про які потрібно пам’ятати: 17, 19 січня

Цей тиждень принесе вам надію в коханні, і, як не дивно це не звучить, це може застати вас зненацька. Трназити Місяця та Венери, а також Венери та Нептуна змусять вас зрозуміти, що людина, з якою ви знаходитесь, – найкраща з усіх, кого ви могли б любити.

Можливо, цього тижня ви будете трохи замкнуті і зациклені на собі, тому що романтичні думки заважатимуть вам працювати, і ви намагатиметеся з вдовою силою досягти успіху у справах. Ви все одно все встигнете зробити, навіть якщо будете абстрактні любов’ю, що цілком непогано.

Терези

Важливі дати: 17, 18, 19 січня

На цьому тижні ви збираєтеся викласти свої найбільші ідеї на папері і можете виявити, що час для реалізації планів настав раніше, ніж ви очікували. Зверніть увагу на знаки навколо вас, тому що перед вами відкриється безліч дверей.

Ваш найкращий день, безумовно, 19 січня року зв’язок між Меркурієм і Юпітером поверне надію у ваше життя, а квадрат Венери і Нептуна нагадає вам про те, що кожну річ можна трактувати подвійно. Довіряйте своїй інтуїції і слідуйте своєму серцю, але не здавайтеся.

Скорпіон

Дати та моменти, які варто пам’ятати: 18 та 20 січня

Енергія Плутона змушує вас проходити своєрідний майстер-клас. У вас немає терпіння чекати, щоб все сталося «чудовим чином» – ви берете урок і починаєте робити. Ви піднімаєтеся, виходите та робите все самостійно. На момент стикування Сонця з Плутоном 20-го числа, вас буде вже не зупинити.

Таким чином, на цьому тижні ви будете на вершині сил, і якщо ви хочете щось зробити, особливо у сфері професійної діяльності, беріть все у свої руки. Коли з’являється можливість, не залишиться нічого, крім відчинити нові двері. Будьте сміливішими!

Стрілець

Дати та моменти, які варто пам’ятати: 17, 18, 19 січня

Ваша “рідна” планета Юпітера знаходиться у чудовій формі. Завдяки транзитам Сонця та Меркурія з Юпітером, ви виявите, що мислите ясно і дієте цілеспрямовано.

Це потенційно один із тих тижнів, коли потрібно мріяти по-великому, і завдяки деякій підтримці Нептуна ви можете перетворити частину своїх задумів на реальність. Це стосується як кар’єри, і романтики. А з настанням сезону Водолія ви будете раді поділитися незвичайними ідеями зі своїм оточенням.

Козеріг

Важливі дати: 18 та 20 січня

Ваше прощання з Плутоном відбувається одночасно з відходом Сонця в Водолій, і ви можете виявити, що найкраща опція для вас в даний момент – стриматися і дати собі невелику перерву перед тим, як приступити до наступного “великого проекту”.

Сатурн зміцнить вас цього тижня, і дасть таку кількість підтримки, щоб ви зважилися на відпочинок та релаксацію. Це зазвичай важко продається вам, адже ви не любите відпочивати чи розслаблятися… чи, вірніше, ви не дозволяєте собі таку розкіш. Цей тиждень показує, що робити “тайм-аут” – це нормально.

Водолій

Важливі дати: 20 січня

Хоча кожен день має своє значення, перший день Сонця у вашому знаку таки найважливіший. Ви ніколи не були нічим, окрім себе самого, і початок сезону Водолія – ваш час. Ви унікальні та чудові, і ви це знаєте.

Ви побачите, що трансформаційні сили Плутона впливають на вас дуже інтенсивно, за умови, що ви самі вирішуєте, як має відбуватися ця трансформація. Ви ніколи не будете тим, хто слухає, що говорять інші люди, і на початку сезону Водолія ви будете налаштовані слідувати своїм шляхом. Браво!

Риби

Важливі дати: 19 та 20 січня

Вам може здатися, що весь світ навколо вас збожеволів, а ви єдині, хто зберігає спокій. Справа ось у чому: цього тижня ви відкриєте той бік себе, який просто хоче бути на самоті.

Однак, у вас є стабільне особисте життя, яке буде мати прекрасні дні та прекрасні ночі завдяки впливу Юпітера та Венери на цьому тижні. Ваш друг Нептун завжди на вашому боці і проявляється у вигляді віри в себе та своє завдання. Якщо пріоритетом є любов, то ви напевно зробите з цього найкраще.

You cannot copy content of this page