fbpx

17 липня 2023 Молодий місяць у Раку: прогноз для кожного знака зодіаку

17 липня 2023 року настає молодик у знаку Рака, який перебуватиме в опозиції з планетою Плутон і в тріні з планетою Нептун. Ця астрологічна подія впливатиме на наші емоції, інтуїцію та підсвідомість.

Щоб максимально використати ці енергії, корисно буде зосередитися на саморозвитку, медитації та розвитку своїх емоційних навичок. Гармонійний аспект із Нептуном допоможе виконати ваші бажання.

Що принеск Молодик 17 липня 2023 знакам зодіаку

Овни

Щоб бажання на Молодик 17 липня 2023 року збулося, краще все помріяти про нову квартиру чи будинок.

Тельці

Ваше бажання матиме всі шанси справдитися, якщо ви загадаєте щось пов’язане з навчанням чи поїздками.

Близнюки

У цей час вам найкраще загадати бажання, яке стосуватиметься фінансової сторони вашого життя.

Раки

Ваше бажання на Молодий місяць 17 липня 2023 року обов’язково здійсниться, якщо воно якось буде пов’язане з вашою зовнішністю.

Леви

цей час найкраще загадати бажання, яке стосуватиметься творчості та мистецтва. Наприклад, загадайте, щоб подарували вам квиток у кіно.

Діви

У цей період вам краще помріяти про те, щоб відновити стосунки з друзями. Ваги Ваше бажання на Молодий місяць 17 липня 2023 року здійсниться, якщо ви загадаєте професійний успіх.

Скорпіони

Ваше бажання може бути пов’язане з далекою поїздкою або освітою. Можна побажати собі духовного зростання.

Стрільці

У цей час ви можете побажати великі гроші. Ваше бажання здійсниться, якщо ви підберете найвигідніший проект для інвестування. Також ви можете побажати собі позбутися боргів.

Козероги

Щоб бажання на Молодик 17 липня 2023 року виповнилося, загадайте собі зустріти другу половинку. Якщо вона вже є, ви можете помріяти про вигідну угоду або нових клієнтів.

Водолії

У цей час ви можете помріяти про те, щоб вам подарували кошеня чи цуценя. Також ваше бажання може стосуватися відновлення сил та здоров’я.

Риби

Ваше бажання може стосуватися романтичної сфери життя, тоді воно обов’язково здійсниться.

You cannot copy content of this page