fbpx

19 грудня: Останній Повний місяць у 2021 році – як він вплине на життя різних знаків зодіаку

Останній місяць у 2021 році: як він вплине на життя різних знаків зодіаку

Повня у Близнюках відбудеться 19 грудня. Ми запитали в астрологів, що можна і не можна робити у цей час.

19 грудня відбудеться відбудеться останній цього року повний місяць у Близнюках, найжиттєрадіснішому, легковажному та злегка невгамовному знаку зодіаку.

Під впливом такого астрологічного аспекту люди стають надто безтурботними, забувають про дисципліну та відповідальність. Але не поспішайте розслаблятися, без складнощів не обійдеться.

Через покровителя Близнюків Меркурія, планета, яка відповідає за інформацію, спілкування та пересування, повня 19 грудня загострить питання саме з цих тем. Доведеться вирішувати якісь завдання з навчання та з’ясовувати стосунки з близькими (особливо з братами та сестрами).

Вплив повні зазвичай відчувається близько 14 днів: тиждень до події і тиждень після нього. Розповідаємо, як правильно використати енергію повного Місяця найближчим часом.

Що можна і потрібно робити

Налагоджувати контакти, особливо з братами та сестрами, бабусями та дідусями. Це найкращий час, щоб покращити стосунки, порозумітися, пробачити чи перепросити, коротше — помиритися.

Вчитися, дізнаватися про щось нове. Повний місяць у Близнюках можна сміливо йти на курси підвищення кваліфікації, відвідувати уроки з саморозвитку, коротше, абгрейдити свій мозок і душу.

Вирішувати питання з транспортом. Якщо ви хотіли купити чи продати машину, а може просто піти в автошколу, то зараз для цього сприятливий час.

Вибиратись на екскурсії, виставки.

Збирати інформацію. Під час повні у Близнюках до вас може прийти якась важлива новина: будьте пильні та уважні, щоб не пропустити важливе.

Говорити “ні”. Повітряна енергія Близнюків може забрати куди завгодно. Вам слід контролювати себе: бажання пригод і почуття вседозволеності може призвести до неприємностей. Не бійтеся відмовляти оточуючим і собі.

Що не можна робити

Залазити у борги. Не беріть у позики грошей і постарайтеся не давати (хоча б у 20-х числах грудня). Езотерики вірять, що такі маніпуляції з капіталом можуть призвести до бідності та голоду наступного року.

Вимагати дуже багато від осіб чоловічої статі (оскільки в повний місяць вони бувають не дуже сильні як духом, так і тілом).

Піддаватися емоційним перепадам. Повний місяць у Близнюках енергія переповнюватиме людей, так що з’явиться ризик зробити щось шалене і несподіване. Постарайтеся контролювати свою поведінку.

Транжирити. Шопінг у цей час може так затягнути, що ви залишите у магазині всі заощадження. Краще почекати зі спонтанними покупками.

Related Post

22 вересня Осіннє рівнодення. Киньте монетку в воду і скажіть так – гроші почнуть додаватися!22 вересня Осіннє рівнодення. Киньте монетку в воду і скажіть так – гроші почнуть додаватися!

22 вересня – це унікальна дата, яка називається осіннім рівноденням. Щорічно відбувається астрономічне явище, коли день порівнюється за тривалістю з вночі. Після цього ніч збільшується, а день стає коротшим, погода

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021 року Овен Сьогодні для вас буде дуже важливо підтримати дружні стосунки з людьми, близькими до вашої коханої людини: її родичами, друзями,

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2021 року Овен Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розбиратися в причинах ваших вчинків, мотивах ваших дій і взагалі у всьому, що