fbpx
Перейти до вмісту

19 листопада ГРОШОВА ПОВНЯ у Тельці! Звідки чекати удачі Знакам Зодіаку?

19 ЛИСТОПАДА ГРОШОВА ПОВНЯ У ТЕЛЬЦІ! ЗВІДКИ ЧЕКАТИ УДАЧІ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ?

19 листопада 2021 року відбудеться Повня в Тельці, яка допоможе вам досягти бажаних результатів. Особливо це стосується цілей, пов’язаних із грошима та фінансовими накопиченнями.

Овни

Повня в Тельці допоможе вам домогтися поліпшення вашого матеріального становища. Зміст вашого гаманця в цей час значно зросте. Вигоду принесе торгівля речами, предметами мистецтва чи косметикою. Ви зможете виграти тендер, кастинг чи конкурс. Це сприятливий час для того, щоб змінити роботу на вигіднішу.

Тільці

Цього місяця ви зможете сфокусувати увагу на всьому, що стосується розвитку вашої особистості, індивідуальності та характеру. Ви зможете проявити себе в різних галузях і досягти відмінних результатів. Також на вас чекає успіх у роботі над своїм виглядом і поведінкою. Не виключено, що ви зможете посилити свою харизму і досягти успіху в оточуючих.

Близнюки

Якщо ви хворіли, то в цей час ви зможете одужати, а якщо були ізольовані від суспільства, зможете досягти звільнення. Відмінні результати чекають на вас у всьому, що стосується мистецтва, психології або езотерики. Це слушний час, що вирушити на природу або на морську прогулянку. Не виключено, що вам вдасться розкрити таємницю, яку давно хвилювали від вас.

Раки

Повня з Місяцем у Тельці принесе вам успіх у всьому, що пов’язане з дружбою. Ви зможете помиритися з друзями, якщо перебуваєте у сварці, або знайти нового друга, якщо потребуєте такого. Також у вас може з’явитися можливість користуватися грошима батьків. Не виключено, що ви зможете досягти розташування начальника або популярності та високого соціального статусу.

Леви

Завдяки Повні в Тельці ви зможете досягти успіху в професійній сфері. Вас можуть призначити на нову посаду чи преміювати. Також у цей час ви можете познайомитися з високопоставленими людьми, які допоможуть досягти кар’єрних висот. Відмінні результати на вас можуть чекати на адміністративній роботі, у будівництві, архітектурі, фотографії або живопису.

Діви

Ви можете досягти хороших результатів у всьому, що стосується освіти, світогляду чи релігії. Можливі виграші судових справ, укладання угод із іноземцями, успіхи у бізнесі. Досягти бажаного допоможе філософський погляд на життя та ентузіазм, з яким ви візьметеся за справу.

Терези

Цей час відмінно підходить для того, щоб досягти успіху у всьому, що стосується фінансової сфери. Ви можете вкласти гроші у бізнес, особливо у спільне підприємство, або купити пакет акцій.

Хороших результатів можна досягти в кредитуванні чи страхуванні. На успіх чекає фінансистів, банківських працівників, спортсменів, хірургів та масажистів. У цей час можна досягти бажаного від партнера по шлюбу. Отримання спадщини також не виключається.

Скорпіони

Молодий місяць у Тельці принесе вам успіх у партнерських відносинах. Ви можете познайомитися з майбутнім чоловіком, оголосити про заручини, вийти заміж або укласти вигідну угоду. Також є шанс знайти добрих ділових партнерів, отримати високу оцінку на конкурсі чи організувати захід. Це сприятливий час для того, щоб знайти компаньйона, або розпочати процес розлучення, якщо ви цього хотіли.

Стрільці

У цей час ви зможете досягти хороших результатів у всьому, що пов’язано з вашими повсякденними обов’язками, навести лад у справах або схуднути.

Козороги

Молодий місяць в Тельці принесе вам успіх у грі на біржі або на ставках. Також ви зможете досягти хороших результатів у викладацькій діяльності чи на сцені.

Водолії

Вас чекає успіх у всьому, що пов’язане з вашим сімейним життям. Ви зможете зайнятися будинком, покращити свої житлові умови та стосунки із родичами.

Риби

Ви зможете досягти хороших результатів у навчанні, поспілкуватися з друзями та родичами. Поїздки принесуть вам успіх.