fbpx

19 листопада зміна долі для Знаків Зодіаку! Місячне затемнення в Тельці

Місячне затемнення 19 листопада з Місяцем у Тельці створить нові обставини у тих сферах, які торкнуться вашого символічного гороскопу. Воно може внести оновлення всередині контексту, який вже існує. У житті кожного може відкритися нова сторінка.

Це час, коли з’являться нові теми, які набиратимуть сили в найближчі шість місяців. Протягом двох наступних років вони виявляться на повну силу. Місячне затемнення з Місяцем у Тельці вимагатиме від вас звернути увагу на певні обставини. Події, які відбудуться в цей час, можуть мати більш тривалі та значні наслідки, ніж зараз видається.

Звичні шаблонні схеми зараз можуть підвести, тому свої дії варто ретельно обмірковувати. Головна тема Затемнення у Тельці стосується грошей та енергетики. Це перше затемнення з тих, що відбудуться на осі Телець-Скорпіон до жовтня 2023 року, тому інформаційний тренд (Близнюки – Стрілець) зміниться фінансовим.

ЩО ЗАТЕМНЕННЯ У ТЕЛЬЦІ ПРИНЕСЕ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ?

Овни

У цей час ваш фінансовий стан може змінюватися як на кращий, так і на гірший бік. Може статися так, що вам не вистачатиме грошей навіть на найнеобхідніше. Або, навпаки, вам запропонують високооплачувану роботу.

Тельці

Місячне затемнення вплине на вашу особистість та світогляд, а також торкнеться партнерських відносин. Вам захочеться змінити свій характер та зовнішність. У житті з’являться нові цілі.

Близнюки

Затемнення у Тельці вплине на ваш внутрішній світ, можливо, принесе душевну самотність чи емоційну ізоляцію. У цей час вам найкраще зайнятися мистецтвом, психологією чи езотерикою. Умиротворення принесе поїздка на природу чи морська подорож. Важливою також виявиться тема здоров’я.

Раки

У цей час вас можуть запросити до якоїсь закритої організації або вигнати з неї. Будьте обережні у спілкуванні з чужими дітьми. Затемнення в Тельці торкнеться ваших дружніх і романтичних відносин. Перш ніж посваритися з другом, подумайте про те, що цей конфлікт може принести у ваше життя. Наслідки можуть бути незворотними. Нові творчі плани будуть успішними.

Леви

Місячне затемнення в Тельці торкнеться ваших професійних досягнень та кар’єри. Ви можете серйозно посваритися з начальником або, навпаки, знайти його розташування. Діви на Вас чекають зміни у світогляді, а також розширення як ментальних, так і фізичних горизонтів.

Терези

Трансформації можуть торкнутися фінансової сфери, здоров’я або інтимного життя. У вашому житті зараз може бути багато стресів, пристрастей та конфліктів.

Скорпіони

Місячне затемнення у Тельці може принести у ваше життя розлучення чи шлюб. У цей час вам доведеться підписувати контракти, домовляти та йти на компроміси. Діяти в цей час самотужки буде складно.

Стрільці

У цей час у вас може змінитися ситуація на роботі. Вам може знадобитися оновити персонал або змінити помічників по дому. Можливо, ви наймете дитині нову няню. Оформлення документів може серйозно змінити ваше життя.

Козороги

Затемнення у Тельці змінить ваші романтичні стосунки. Вони можуть перерватися або перейти в нову фазу. Якщо ви самотні, на вас може чекати зустріч із коханою людиною.

Водолії

Зміни можуть торкнутися вашого сімейного життя або торкнутися родичів. Не виключено, що ви витратите багато грошей на ремонт чи розширення квартири.

Риби

Місячне затемнення в Тельці може змінити життя ваших сестер і братів, друзів, однокласників або сусідів. Не виключено, що ви заведете кішку чи собаку. Ваша машина може зламатися або вам подарують вам новий автомобіль. Ви можете кинути навчання та записатися на інші курси.

Related Post

Гороскоп на 23 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 23 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 23.09.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 23 вересня 2021 року Овен Надмірна чутливість і навіть примхливість можуть стати причиною сварки з близькими людьми. Не плануйте

Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 2 квітня 2021 року Овен Сьогодні сприятливі самотність і зосередження на духовних проблемах. Для реалізації поставлених завдань знадобляться спокій, терпіння і тверезий розрахунок. Слід звернути всю вашу завзятість,

Чим відрізняються жінки Тельці від чоловіків ТельцівЧим відрізняються жінки Тельці від чоловіків Тельців

Сьогодні у нас на черзі Тельці і аспекти їх знака зодіаку. Поговоримо про різне, в тому числі і про те, кого з них – чоловіків або жінок – більше любить