fbpx

19 травня 2023 Молодий місяць у Тельці: прогноз для кожного знака зодіаку

19 травня у знаку Тельця відбудеться Молодий місяць. Ця астрологічна подія по-різному вплине на знаки зодіаку.

МОЛОДИЙ МІСЯЦЬ У ТЕЛЬЦІ 19 ТРАВНЯ 2023: ГРОШІ І КОМФОРТ

Молодий місяць у Тельці означає початок нового циклу, пов’язаного з фінансами, матеріальним добробутом та комфортом. Тому очікується змін, пов’язаних з фінансовим становищем та інвестиціями. Енергія цього молодика може допомогти ухвалити рішення, які можуть позитивно вплинути на ваше матеріальне становище.

Також цей період може бути сприятливим для нових починань у бізнесі, купівлі та продажу земельних ділянок, виробничої діяльності, а також для зміцнення матеріального добробуту та створення комфортної атмосфери.

Молодий місяць – це час початку нового циклу, тому важливо проявляти терпіння і усвідомленість, щоб досягти бажаних результатів. У цей час ви зможете переосмислити колишні плани та забезпечити можливості для їхньої успішної реалізації.

МОЛОДИЙ МІСЯЦЬ У ТЕЛЬЦІ 19 ТРАВНЯ 2023 І САТУРН – РЕАЛІЗУЙТЕ СВОЇ ПЛАНИ!

Молодий місяць у Тельці, що поєднується з секстилем Меркурія та Сатурна, подарує енергію для практичної реалізації ідей, задумів та проектів з минулого. Для досягнення прогресу у справах та успішного завершення задуманого важливо бути уважними, ретельно готувати плани, ініціативи та проекти.

Але якщо у вас є нові ідеї, то краще починати їхню реалізацію після 19 травня, коли настане більш сприятливий період, який допоможе сприяти успішній реалізації ваших задумів.

Енергія цього молодика може допомогти прийняти правильні рішення в галузі інвестування та бізнесу. У цей період може виникнути бажання насолоджуватися матеріальними благами та зручностями, тому дуже важливо ретельно контролювати витрати.

ЩО ПРИНЕСЕ НОВОЛУННЯ У ТЕЛЬЦІ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ

Овни

Це сприятливий період у тому, щоб загадати бажання, що з матеріальним добробутом. Ви можете побажати нової високооплачуваної роботи або підвищення заробітної плати.

Тельці

Ви можете загадати будь-яке бажання, якщо його виконання допоможе вам активно виявлятися у зовнішньому світі.

Близнюки

Ваші мрії мають бути творчими. Вони можуть стосуватися фотографії, поезії чи музики.

Раки

У цей час ви можете помріяти про довгоочікувану зустріч із друзями. Успіх принесе участь у будь-якому інтернет-проекті.

Леви

Ваші бажання обов’язково здійсняться, якщо вони стосуватимуться професії, кар’єри, та стосунків з керівництвом.

Діви

У вас найвищий шанс здійснитися будуть мати мрії, пов’язані з громадською діяльністю, творчістю, духовністю чи популярністю у професійному середовищі.

Терези

У цей час ви можете загадати бажання, пов’язані з інтимним життям, зачаттям або вирішенням фінансових питань.

Скорпіони

Ви можете побажати знайти нових клієнтів чи партнерів. Мрія вийти заміж також має шанс справдитися.

Стрільці

У травні зірки можуть виконати будь-які ваші бажання, пов’язані з роботою. Також ви можете побажати собі одужання, якщо вболіваєте.

Козероги

Цього місяця ви зможете отримати будь-який подарунок, про який мрієте. Особливо, якщо йдеться про вагітність або золоті прикраси.

Водолії

Молодий місяць у травні принесе вам виконання бажань, пов’язаних з вашим будинком. Це сприятливий момент, щоб помріяти про ремонт.

Риби

У травні можуть здійснитися ваші мрії, якщо вони стосуються навчання, письменницької діяльності чи поїздок. Цей час підходить для написання курсової, складання іспитів та тестів.

 

You cannot copy content of this page