fbpx

2 знака потраплять у верхні потоки щастя в перші дні жовтня

Представники цих сузір’їв відчують максимальну підтримку від планет і зірок

Астрологи позначили знаки зодіаку, для яких Всесвіт вже зовсім скоро відкриє канал фортуни і везіння. Представників 2 сузір’їв накриє щастям і позитивним настроєм, а все завдяки максимальній підтримці від планет і зірок.

Стрілець

Стрільцям в перші дні жовтня відкриється канал везіння у фінансовій сфері, в езотериці і творчості. Джерела їх доходів для багатьох залишаться невідомими. Фахівці по зірках уточнили, не виключено, що купюри не будуть обкладатися податком, це може бути сюрприз або подарунок.

Представники цього сузір’я також зможуть створити власну секретну методику або рецепт, які дозволять їм заробляти гроші. Високий дохід може принести робота в освітніх, медичних і закритих установах.

Щоб домогтися бажаного, Стрільці можуть займатися медитаціями. Рутинні обов’язки дозволять їм зайняти чільне становище і домогтися високого соціального статусу. Якщо раніше люди цього знака були в опалі у керівництва, тепер вони стануть у нього на хорошому рахунку. Їх щоденні зусилля принесуть небачений успіх і визнання в колективі, а також з’явиться шанс досягти своєї професійної мети.

Діва

Канал везіння в сфері спілкування та розваг відкриється Дівам. Вони зможуть вчитися тому, що їм подобається в невимушеній обстановці через гру, емоційно і яскраво говорити, навчати дітей, спілкуватися з приятелями і творчими особистостями. Кохані люди і діти стануть для представників цього сузір’я джерелами цінної інформації. Астрологи пророкують,

Діви зможуть невимушено виступати на публіці, писати і публікувати статті, відкрити будь-якої посередницький або торговий бізнес. Багато задоволення їм доставить спорт, танці та викладання.

Не виключено, що вони зможуть отримати приз або виграти в лотерею. Якщо Діви не мріють про популярність, у них з’явиться можливість подумати про сенс життя, пофілософствувати або виступити з кафедри університету. Також вони зможуть добре відпочити за кордоном або навіть мігрувати.

You cannot copy content of this page