fbpx

2 знака Зодіаку очікує палке кохання в жовтні

Представники цих сузір’їв зовсім скоро опиняться в жарких обіймах коханої людини

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким в найближчі дні “знесе голову” від ніжності і трепету через нові палкі почуття. Представники 2 сузір’їв в жовтні опиняться в жарких обіймах коханої людини, їх чекають щасливі стосунки.

Стрільці

Вступають в нові відношення Стрільці. Астрологи радять їм навчитися контролювати свої емоції та імпульсивність. Не варто квапити події, потрібно дати шанс роману розвиватися своїм ходом. Також варто забути про ревнощі і недовіру.

Зірки обіцяють Стрільцям незабутні враження, які подарує їм партнер. На них обрушиться хвиля популярності, що послужить поштовхом для подальшого розвитку і процвітання. Старі знайомі оточать їх увагою і турботою. Романтичні вечори додадуть їм сил і дозволять поглянути на життя з іншого боку.

Терези

Терези в жовтні зможуть зануритися в цілий вир подій і почуттів. При зустрічі з потрібною людиною представники цього знаку зможуть відразу ж закохатися. Вони відразу ж знайдуть спільну мову, що не менш важливо, ніж почуття пристрасті.

Фахівці по зірках вважають, що зустріти свою половинку Терези зможуть де завгодно, тому не варто уникати зустрічей з друзями, запрошень куди-небудь. Представники цього знака також реалізують давні мрії. В цілому фортуна буде супроводжувати Терезів в будь-яких напрямках. Вихідні принесуть їм масу приємних новин, а сюрпризи від всесвіту пробудять в них оптимістичний настрій.

You cannot copy content of this page