fbpx

2 знаки зодіаку будуть дуже успішні в кохання на самому початку травня

Справжня буря пристрастей закрутить голову представникам цих сузір’їв. Астрологи визначили, які знаки зодіаку наповал уразить постріл кохання на самому початку травня.

Потужний заряд екстазу вразить серця представників цих двох сузір’їв, а справжня буря почуттів закрутить їм голову. Зірки передбачають, негативна Венера і позитивний Юпітер будуть у сузір’ї Овна, що призведе до яскравих подій у житті.

Раки

Під прямим заступництвом Юпітера перебувають Раки, тому їм пощастить більше інших. На початку травня для них розпочнеться доленосний період, який принесе зміни у сім’ї, коханні та стосунках.

Юпітер дозволить знайти підхід до будь-якої людини. Представники сузір’я залежать від взаємодії з оточуючими, тому зараз на них чекають приємні зміни. Вони зможуть зав’язати новий роман, створити сім’ю чи налагодити порозуміння із партнером.

Стрільці

Стане щасливим одразу у двох сферах Стрілець. Це з тим, що Венера мало впливає ними, а Юпітер навпаки, має сильний вплив. Це дозволяє власникам знаку бути у виграші у всіх напрямках.

Травень стане чудовим періодом для флірту та знайомств. Венера дозволить утихомирити свою гординю і злість, і позбавить негативних спогадів. Це дозволить Стрільцям стати затребуваними, привабливими і харизматичними. Крім того, на них чекає заряд мотиваційної енергії на роботі, завдяки імпульсам планет.

You cannot copy content of this page