fbpx

2 знаки зодіаку, які розбагатіють у травні 2022 року

Фінансовий успіх приносить нам багато радості та позитиву. Астрологи розповіли, яким знакам Зодіаку в травні 2022 року везтиме в цій сфері більше, ніж іншим.

Не варто думати, що описаним нижче Знакам Зодіаку неймовірно пощастить і вони розбагатіють в одну мить. Проблеми в травні будуть у всіх знаків Зодіаку, але в деяких їх буде трохи менше, а справлятися з ними вони будуть трохи простіше і швидше. Саме про таких людей і йтиметься далі.

Скорпіон

Скорпіони – головні фінансові щасливчики в кінці весни. Їм можна витрачати кошти на себе, на свою сім’ю, розваги, хобі. Коридор затемнень ніяк не вплине на їх здатність прогнозувати події.

Щодо ретроградного Плутона, то він і зовсім для Скорпіонів сприятливий. У них розпочнеться час підвищеної впевненості в собі, розквіту внутрішніх сил. Зворотний рух планети зробить так, що в травні зникне бажання воювати з кимось, з’ясовувати стосунки.

У травні можна буде вирушати в далекі подорожі, відрядження. Дуже пощастить тим Скорпіонам, які в робочий час крутять бублик. Транспортні засоби будуть рідше ламатися, що обіцяє спокій і стабільність.

Стрілець

Стрільці стануть найщасливішими людьми. Точніше, вони такими і залишаться, адже несприятливі зміни в поведінці планет позначаться на них найменше. Особливо це стосується Меркурія, який не стане з 10 травня ставити їм палиці в колеса, позбавляючи уваги і гарної пам’яті. Ретроградний Плутон, який починає свій зворотний рух 29 квітня, теж не зможе змусити Стрільців прогнутися.

Вони залишаться все такими красномовними, вільними від кліше і здатними завести знайомство з будь-якою людиною. Стрільцям треба продовжувати займатися тими справами, якими ним займатися найприємніше.

З додаткових плюсів треба відзначити той факт, що початок коридору затемнень теж не буде чимось критичним. Стрільці зможуть залишитися на плаву. У фінансовій сфері все буде відносно стабільним, незважаючи на наслідки повного місячного затемнення та коридору, що пов’язує його з наступним, вже сонячним затемненням.

You cannot copy content of this page