fbpx
Перейти до вмісту

2 знаки зодіаку, життя яких вдало зміниться до кінця року

Астрологи розповіли, в житті яких знаків відбудуться несподівані зміни до 2023 року.

Хоча грудень 2022 року буде не найпростішим через останній місяць ретроградного Марса та початок періоду ретроградного Меркурія, ми можемо використати цей час для підбиття підсумків і побудови планів. У той же час інші планетарні події, зокрема Юпітер у Рибах, принесуть і досить кардинальні позитивні зміни в життя деяких знаків зодіаку.

Близнюки

Кінець року не буде простим для Близнюків, оскільки Марс продовжує свій ретроградний рух у вашому знаку, однак зміни та вдосконалення найчастіше приходять саме через труднощі.

Але справді важливо те, що Юпітер, планета удачі, перебуватиме у вашому секторі кар’єри майже до кінця року, тож підвищення, нагороди та визнання лежать на відстані витягнутої руки (особливо після завершення ретроградності 23 листопада). Можливості, котрі

Юпітер пропонує вам цьогоріч, досить унікальні, а настільки сприятливого для кар’єри часу у вас не буде впродовж 10 років. Тож скористайтеся моментом і змінюйте кар’єру накраще. 20 грудня Юпітер перейде у ваш сектор соціальної реалізації та доходів, тож ваша зірка засяє ще яскравіше.

Скорпіони

Як і Близнюки, Скорпіони не оцінюватимуть кінець року як простий чи веселий. Управитель цього знаку Марс продовжує ретроградний рух вносячи напругу, особливо в сфері інтимності, активів й інвестицій. Однак, знову ж таки, погоду робитиме Юпітер, котрий принесе чимало удачі в сферу романтики та кохання.

Благословення, котре несе Юпітер в Рибах — одне з найбільших на найближчі 12 років, тож скористайтеся цим часом. Самотні Скорпіони незабаром можуть зустріти споріднену душу або закохатися.

Окрім того повня 7 грудня відбуватиметься в зоні ваших активів та інвестицій, що також принесе зміни й оновлення в фінансовій сфері вашого життя. Молодик 23 грудня проходитиме по сфері комунікацій, тож приготуйтеся до нових інтригуючих і корисних знайомств.