fbpx
Перейти до вмісту

2 знаки зодіаку зустрінуть справжнє кохання в середині жовтня

Середина жовтня видасться для деяких знаків зодіаку максимально сприятливою на особистому фронті. Астрологи вказали на два знаки зодіакального кола, яким буквально зірве голову від бурхливого кохання. Вибух пристрасті закрутить їм голову, а їхні стосунки можуть перейти на зовсім інший рівень.

Близнюків

Цілком ймовірним є новий роман у Близнюків. Завдяки відносинам, що зароджуються, існування представників знака стане більш гармонійним — вони навчаться чути, розуміти, лояльніше до всього ставитися і бачити красу у звичайних речах. Не виключено, що в якийсь момент вони захочуть пов’язати себе з обранцем офіційними узами.

А ось уже окільцьовані вийдуть на новий рівень відносин — зникнуть деякі спірні питання, Близнюкові почнуть зважати на близьку людину, у відносинах з’являться нові грані. Імовірні й якісь влаштовані заради партнера заходи, де повністю розкриються почуття.

Терези

Зустріти того, з ким зародяться нові щирі стосунки, зможуть Терези. Велика ймовірність того, що ця людина з кола знайомих. Є всі шанси і на взаємність, і на довге сумісне життя. Ті, хто знайшов і окольцоване, будуть наповнені почуттями через взаємність і увагу, яких раніше не вистачало.

Все мирно складатиметься, а ще життя наповниться взаємними сюрпризами і досягнутими домовленостями, через це почуття настільки спалахнуть, що Терези та його обранець відчує все, ніби вперше.