fbpx

20 квітня Затемнення змін: можна змінити життя в перше сонячне затемнення у 2023 році

20 квітня на планету чекає не лише красиве природне видовище, а й низка несподіваних подій.

Запам’ятайте дату: 20 квітня до нас прийде перше у 2023 сонячне затемнення, і воно обіцяє бути дуже незвичайним. Вчені називають затемнення такого роду гібридними або повними кільцеподібними. У такій конфігурації Місяць буде сильно віддалений від Землі і пройде диском сонця, не покриваючи його повністю. Ось чому в піковий момент можна буде побачити чорне коло Місяця, обрамлене вогняним кільцем.

Тільки от жителі північної півкулі не зможуть насолодитися цим видовищем повною мірою — сонячне затемнення максимально проявить себе в регіоні південної частини Індійського океану, Індонезії та Австралії.

Не поспішайте засмучуватися, дізнавшись, що не побачите затемнення у всій красі. Виявляється, коли сонце меркне серед дня споконвіку вважається поганою ознакою. Так вважали ще давні люди — це підтверджують і астрологи, аналізуючи енергетику планет. Спробуємо припустити, що чекатиме на планету в перше сонячне затемнення цього року, яке пройде в останньому, 29 градусі Овна?

Планети, які керуватимуть сонячним затемненням

Марс

Знаком Овна керує планета Марс — агресивна, войовнича та рішуча. Астрономи з давніх-давен вважають його «поганим хлопцем» — провокатором конфліктів, воєн і релігійних розбіжностей. Але це ще не все: саме Марс учиняє над природою такі біди, як урагани, повені, і особливо катаклізми, пов’язані з вогненною стихією — пожежі, посуху та виверження вулканів. Епідемії, загадкові вбивства, спалахи злості — теж його справа.

Плутон

Точка квітневого затемнення перебуватиме у квадраті до Плутона — досить незвичайної планети, яка керує питаннями інстинктів, підсвідомості та нашої життєвої реалізації. Ще одна важлива «фішка» Плутона – енергія змін, відмирання старого та зародження нового.

Юпітер

Також під час затемнення проявить себе планета достатку – Юпітер. Вона бере участь у квадраті з молодим місяцем, який утворює Плутон. Як ми пам’ятаємо, він відповідає за підсвідомість, і в цьому квадраті символізує інстинктивні страхи, з якими допоможе впоратися Юпітер, відкриваючи для цього необмежені можливості та ресурси.

Що відбуватиметься під час затемнення

Не лякайтеся страшних описів майбутнього затемнення. Хоча б тому, що навіть якщо вони збудуться, то торкнуться тієї частини планети, якою особливо сильно пройде місячна тінь. Проте енергетично силу цієї події відчують усі жителі землі – у різних проявах.

Небезпека: ви особливо гостро відчуватимете емоції і можете «зірватися» з будь-якого приводу.
Рішення: почніть медитувати та візьміть за практику відстежувати свої стани, емоції та «погані» думки.

Небезпека: ви відчуєте бажання робити імпульсні покупки.
Рішення: заздалегідь заведіть звичку обмірковувати великі придбання та вести бюджет, наприклад, встановіть спеціальний додаток у телефон.

Небезпека: ви можете потрапити до небезпечних ситуацій.
Рішення: не вплутуйтеся в ризиковані ідеї і будьте напоготові в період до, під час і після затемнення.

Небезпека: велика можливість різких і не завжди приємних змін.
Рішення: коли йде  трансформація, краще не боротися з хвилею подій, а осідлати її та серфити на ній. Іншими словами, чим швидше ви перестанете чинити опір і чим м’якше поставитеся до ситуації, тим безболісніше її переживете.

Небезпека: можуть відкриватися тонкі плани та з’явитися сигнали з іншого виміру.
Рішення: не лякайтеся дивним знакам і збігам і завжди тлумачте їх тільки на свою користь.

Небезпека: збільшаться ризики техногенних та природних катаклізмів.
Рішення: будьте обережні, якщо живете біля виробничих зон або зберетеся відпочивати в дикій природі.

Що доброго принесе квітневе затемнення

Не сумуйте і не бійтеся: ті, хто витримає затемнення гідно і зорієнтується в ситуації, залишаться тільки у виграші! І ось чому.

По-перше, не варто забувати про енергію оновлення, яку несе Плутон. Згадуючи характеристики цієї планети, можна скласти для себе ефективний план дій на період затемнення — «витягти» з підсвідомості найважливіші для себе прагнення та завдання та прийняти вольове рішення зробити крок у їхній бік.

Почати вивчати нову інформацію, записатися на курси, відмовитися від того, що заважає йти до нової мети — якщо ви зробите рух у цей бік 20 квітня, то протягом півроку пожинатимете плоди цього рішення. Важливо зробити так, щоб вони були максимально солодкими і тішили вас приблизно до середини жовтня.

Пам’ятайте, що події почнуть розвертатися під знаком Овна, тож дати задню не вийде — він все одно поверне вас «на правдивий шлях» і буквально змусить пройти цією доріжкою до кінця. Будете сміливим і рішучим — вам допоможе сам Марс. Пообіцяте собі розкрити свій потенціал – розраховуйте на прихильність Плутона.

По-друге, майбутні події допоможуть краще розібратися в собі. Справа в тому, що енергії затемнення працюватимуть таким чином, що виявлять усі тонкі місця, де ви давали слабину і обманювали себе.

Якщо ви кинете виклик самі собі та активуєте важливий проект, як було рекомендовано вище, стежте за тим, щоб не зраджувати себе і бути вірними своїм рішенням до кінця. Таким людям планети дадуть зелене світло та допоможуть обійти всіх конкурентів. А ось малодушних персонажів відкинуть назад і змусять знову проходити важливі життєві уроки.

І третє. Немає ідей, який би процес запустити на енергії сонячного затемнення? Нічого страшного, можна просто розвивати у собі найкращі якості головного героя цієї вечірки — Овна. Хоробрість, безстрашність, завзятість, рішучість, прямолінійність, заповзятливість і неймовірна цілеспрямованість — ось усі суперздатності, які ви успішно прокачаєте у собі в цей цікавий період.

You cannot copy content of this page