fbpx

20 жовтня 2021 Вогняний повний місяць в Овні: що можна робити, а що не можна?

 20 ЖОВТНЯ 2021 ПОВНЯ в Овні: що віщує «КРОВАВА» ЛУНА?

20 жовтня 2021 о 17:56 пройде Повний місяць в знаку Овна і тау-квадраті з Марсом і Плутоном.

Це небезпечний у всіх сенсах час, тому потрібно проявляти пильність скрізь і в усьому.

У світлі повного Місяця проявиться те, що раніше було приховано від очей. Напружена взаємодія Місяця з Марсом може дати втрату самовладанню, підвищену імпульсивність, необдумані вчинки, як в домашньому, так і в будь-якому іншому спілкуванні; підштовхувати до марнотратства, необдуманим фінансових операцій, що веде до втрат.

На рівні напружені аспекти Місяця з Сонцем і Марсом можуть спровокувати масові народні хвилювання.

Напружена взаємодія Місяця з Плутоном (вершиною тау-квадратів) ще більш посилить емоційну неврівноваженість і може спровокувати нетерпіння до усталених звичок, бажання зруйнувати старе і будувати своє життя по-новому.

На громадському рівні напружена взаємодія Місяця і Плутона може дати імпульс до початку значних змін і навіть трансформації відносин між народом і владою.

На особистому рівні під впливом нічного світила на поверхню випливуть всі наші страхи, перешкоди. Але в той же час вдасться краще розглянути таланти, внутрішні ресурси.

Повний Місяць негативно відіб’ється на людях з проблемами зі здоров’ям. Для мінімізації негативного впливу повного місяця слід відмовитися від напоїв і дотримуватися дієти.

Особливу обережність слід проявити людям, схильним до гіпертонії.

ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ПОВНЮ в Овні?

20 жовтня 2021 року, а також за 2 дні до і 2 дні після, небажано відправлятися в подорожі або далекі відрядження. Також варто уникати конфліктних ситуацій на роботі і вдома. Велика ймовірність, що оточуючі будуть всіляко виводити з себе, але піддаватися на провокації ні в якому разі не можна.

Оскільки Овен вогненний знак, достатньо незначного приводу, щоб розгорілося велике багаття, згасити яке буде дуже складно.

Повний місяць у Овні не сприяє до романтичних відносин. Різкість, імпульсивність негативно позначаються на взаєморозуміння між партнерами. До того ж може проявлятися безпричинні ревнощі, дратівливість.

Дрібна сварка здатна привести до серйозного з’ясування стосунків, гучного скандалу. Тому найкраще перечекати час, стримуючи емоції.

20 жовтня 2021 не підходить і для ділових зустрічей. Знайти компроміс буде проблематично. Імпульсивність завадить тверезо оцінити всі ризики.

Небажано підписувати в цей день важливі документи, проводити засідання з партнерами по бізнесу.

ЩО МОЖНА РОБИТИ НА енергії повного місяця в Овні?

Повний Місяць розкриє як світлі, так і темні сторони. Що робити з такими знаннями – залежить від кожної конкретної людини.

Можна спробувати забути про свої слабкості, за прикладом страуса засунути голову в пісок, щоб не вирішувати проблеми.

А можна зняти маску і подивитися прямо в очі своїм страхам. Другий варіант кращий.

Беручи свою темну сторону, людина стає сильнішою, знаходить доступ до внутрішніх ресурсів.

Також Місяць в Овні допоможе розширенню власної справи, пошуку високооплачуваної роботи, додаткових джерел доходу.

ЧИМ ПОВНЯ в Овні ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ

Повний місяць у Овні – один з найбільш пам’ятних. Знак Овна не любить півтонів і недомовленості. Його події завжди відбуваються швидко, зберігають свою ідентичність в процесі, відрізняються прямотою і відсутністю подвійного дна. Повний місяць має приблизно такі ж характеристики.

Зате саме в Повний місяць у Овні особиста ініціатива може принести найбільшу користь. У цей Повний місяць можна повністю розкрити свій потенціал, який ви збирали або який раніше не був затребуваний.

Повні в 2021 році: точні дати Наступний повний місяць відбудеться 19 листопада 2021 року. Його називають «бобровим». 19 грудня очікується останній повний місяць в році – Холодний Місяць.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 20 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 20 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вам захочеться залишитися на самоті – і щоб ні друзі, ні рідні, ні колеги вас не чіпали. Однак на коханого це поширюватися не буде: йому

Гороскоп на 1 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 1 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 1.10.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 1 жовтня 2021 року Овен День активної боротьби з спокусами. Сьогодні може статися щось, що серйозно вплине на ваші

3 знаки зодіаку закрутять новий пристрасний роман під кінець вересня3 знаки зодіаку закрутять новий пристрасний роман під кінець вересня

Представники цих сузір’їв будуть під впливом любовних переживань Астрологи розповіли, яким знакам зодіаку варто очікувати любовних пригод в кінці вересня. В останні дні першого місяця осені представники трьох сузір’їв в