fbpx

2022 рік стане найщасливіший для 4-х знаків зодіаку

Шукайте себе в списку!

2021 був непростим для всіх. Тому багато хто сподівається, що в 2022 році буде більше щастя, радості та удачі. Важко сказати, чи справдяться ці надії. Але для чотирьох знаків 2022 точно стане дуже щасливим, адже так вирішили зірки і планета везіння Юпітер. Які це знаки, дізнайтеся з цієї статті.

У 2022 році планета щастя, пригод та мудрості Юпітер опиниться в ідеальному положенні, щоб подарувати удачу в новому році чотирьом знакам зодіаку. На початку року Юпітер перебуватиме у знаку зодіаку Риб, що стане початком чудової серії удач для цих знаків.

1. ОВЕН

Овен, безумовно, один із щасливчиків 2022 року. Овни амбітні, сповнені енергії і люблять іноді доводити, який у них потенціал. У цьому році Юпітер проходитиме через ваш знак зодіаку в період з 10 травня по 28 жовтня, після чого знову увійде на знак Овна 20 грудня, де перебуватиме там протягом усього 2023 року.

Протягом цього року Овен лише трохи відчує силу Юпітера, але все одно завдяки цьому набуде впевненості і наважиться робити те, що ніколи не вважав за можливе раніше.

2. РАК

На початку року Юпітер рухається водним знаком Риб. Цей транзит активує дев’ятий будинок Раків, який відповідає за нові відкриття та пригоди. Тому в цьому році Юпітер принесе Ракам щастя у вигляді нових вражень та спонтанних пригод, від яких у деяких із вас перехопить дух.

Ракам слід звільнитися від своїх обмежень, і тоді Юпітер покаже йому цього року новий світ.

3. СКОРПІОН

В 2022 Скорпіон також отримає користь від енергії Юпітера в знаку Риб. Юпітер подарує Скорпіонам романтику та нові перспективи.

Можливо, у цей час Скорпіони переживатимуть сплеск свого творчого натхнення та потягу до мистецтва, адже вони мають талант до творчої роботи та створення гарних речей.

4. РИБИ

Оскільки планета Юпітер входить у знак зодіаку Риб у першій половині 2022 року і перебуватиме там із 16 травня по 28 липня, Риби дуже сильно відчуватимуть цю енергію. З Юпітером на вашому боці 2022 буде просто фантастичним! Магія, вечірки, пригоди та багато любові та щастя.

Це може бути навіть найкращий рік! 12 квітня Юпітер поєднує сили з Нептуном, і щасливі Риби переживатимуть новий максимум у житті. Все піде за планом.

You cannot copy content of this page