fbpx
Перейти до вмісту

21 грудня можна змінити життя на краще! Які шанси подарує знакам зодіаку Зимове сонцестояння у Козорозі

21 ГРУДНЯ МОЖНА ЗМІНИТИ ЖИТТЯ! ЯКІ ШАНСИ ПОДАРУЄ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ ЗИМОВЕ СОЛНЦЕСТОЯННЯ В КОЗОРОЗІ

День зимового сонцестояння найкоротший у році. Він ідеально підходить для того, щоб змінити долю кардинальним чином. Вважається, що саме в цей день людина удостоюється уваги найвищих сил, тому 21 грудня можна загадувати найзаповітніші бажання.

В астрологічному році зимове сонцестояння – це одна з чотирьох головних сонячних точок. Це один із найважливіших днів в астрології. У цей час Земля максимально наблизиться до світила, яке перебуватиме у південній точці екліптики.

Люди в останній декаді грудня стануть наполегливішими, витриманішими, витривалішими та цілеспрямованими. Увага в цей час буде спрямована на кар’єру та досягнення результатів.

Овни

Професійна сфера для вас стане найголовнішою. На роботі вам захочеться досягти максимального результату. Вас можуть преміювати чи призначити на керівну посаду. Щоб виправдати довіру керівництва, вам доведеться виявити наполегливість, терпіння та відповідальність.

Тельці

Зараз у центрі вашої уваги буде політика, релігія, філософія та світогляд. Ви можете стати неформальним лідером, влаштуватися на роботу у велику компанію, де всі мріють працювати або викладати. У цей час є сенс зайнятися самоосвітою, прокачати експертність та бренд.

Близнюки

У грудні 2021 вас дуже зацікавлять шляхи, якими можна досягти керівної посади, відкрити свою справу та заробити багато грошей. При цьому вам важливо тримати будь-яку ситуацію під контролем. У цей час не виключено отримання спадщини. Тяжка фізична праця вам може приносити задоволення.

Раки

Грудень 2021 стане для вас місяцем союзів, співпраці та партнерства. Можливо, що ви будете працювати в жіночому колективі, консультувати, шукати компроміси, займатися мистецтвом, будувати відносини, культурно розважатися, а також враховувати інтереси як партнерів, так і конкурентів.

Леви

У центрі вашої уваги у грудні опиниться ваша робота. Не виключено, що вам буде доручено виконання нових обов’язків. Можливо, ви будете працювати з документами, базами даних та інформацією, вести переговори та зустрічі, а також займатися наймом та підбором персоналу.

Діви

У цьому місяці ви зустрінете людину, яка відчуватиме до вас палкі почуття. Цей час підходить для побачень, прогулянок під місяцем та компліментів. Ваш новий знайомий буде влаштовувати вам романтичні вечори, освідчуватися у коханні та дарувати подарунки.

Терези

Цей місяць ви присвятите сім’ї, родичам та дому. Якщо у вас немає свого сімейного гніздечка, вам захочеться його створити і облаштувати. Зараз ви зможете придбати житло, зайнятися ремонтом та купити нові меблі.

Скорпіони

У грудні 2021 ви будете зайняті паперовою роботою, поїздками, зустрічами та листуванням. Також у центрі уваги опиниться здоров’я, гігієна та косметичні процедури. Ви можете сісти на дієту чи освоїти дихальну гімнастику.

Стрільці

Цього місяця ви зможете покращити своє матеріальне становище. Не виключено, що ви зможете знайти нове джерело доходу, яке може бути пасивним. Крім того, ви можете зробити накопичення, зайнятися комерцією і купити нові речі.

Козоріг

Цього місяця вам доведеться сподіватися тільки на себе і діяти за принципом: «Прийшов, побачив, переміг». Ви можете займатися точними науками чи запускати стартапи. Але що б ви не робили, у всьому будете солувати.

Водолії

Грудень 2021 стане для вас часом, коли ви зможете поринути у свій внутрішній світ та розібратися у своїх душевних переживаннях.

Риби

Цей місяць ви присвятите спілкуванню з друзями, організації заходів, фондів та конкурсів, а також роботі з чужими дітьми або їхньому вихованню.