fbpx

23 грудня Ретро Меркурій повертається у знак Стрільця — прогноз від астролога

23 грудня 2023 року Меркурій повертається на знак Стрільця – вогненний знак, який асоціюється з оптимізмом, щирістю та прагненням до пізнання істини.

Що означає повернення Меркурія на знак Стрільця

Люди, народжені під цим знаком, зазвичай мають відкритий розум, допитливість і прагнуть духовного розвитку. Вони також схильні до експансії, подорожей та досліджень.

У зв’язку з тим, що в Стрільці буде ретро Меркурій, якості цього знака можуть бути спотворені або не працювати на повну силу. Тим більше, що Меркурій у Стрільці ослаблений, оскільки перебуває у вигнанні.

У цей час можуть виникнути труднощі у спілкуванні, плануванні та угодах, особливо якщо йдеться про контакти з іноземцями. Це стосується як особистих, і ділових відносин.

Ретро Меркурій зазвичай супроводжується затримками, непорозуміннями, проблемами з технікою та поїздками. Важливо бути уважними та обережними під час цього періоду. Цей момент підходить для перегляду та переоцінки планів та цілей

Щоб впоратися з енергією Ретро Меркурія, рекомендується бути гнучкими, терплячими та тверезо оцінювати ситуацію.

Зверніть увагу на деталі, перевірте двічі свою роботу та уникайте важливих рішень або підписання документів, якщо це можливо.

Під час ретроградного Меркурія у Стрільці, мислення та спілкування можуть бути порушені. Ми можемо відчувати труднощі у передачі інформації та розумінні її сенсу. Це може призвести до непорозумінь, неправильної інтерпретації та проблем у спілкуванні з іншими людьми.

Важливо бути обережними у своїх словах та уточнювати зміст, щоб уникнути непорозумінь. Якщо вирішите блиснути інтелектом, двічі подумайте, перш ніж це зробити, щоб не зганьбитися перед оточуючими людьми.

Ретроградний Меркурій також може надати можливість замислитись та переглянути свої переконання. Стрілець – знак філософії та істини, і під час ретро-періоду ми можемо усвідомити, що деякі з наших переконань та думок можуть бути помилковими чи застарілими. Це час для самоаналізу та переосмислення цінностей.

Ретроградний Меркурій у Стрільці може вплинути на прагнення до подорожей та досліджень. Можливі затримки чи проблеми у планах поїздок чи отриманні нових знань.

Але цей період підходить для подорожі до свого внутрішнього світу і духовного зростання. Його можна використовувати для вивчення філософії, релігії чи культури, а також іноземних мов та зарубіжних традицій.

Що принесе вам повернення Меркурія

Овни

У вас у цей час можливі проблеми у подорожах чи у сфері освіти. Вам важливо переосмислити свої переконання та ідеали, а також знайти нові способи пізнання світу.

Тельці

Ретроградний Меркурій у Стрільці може вимагати від вас глибокого переосмислення вашого внутрішнього світу та змін у фінансовій стратегії.

Близнюки

Вам доведеться переосмислити підхід до взаємодії з іншими людьми та знайти баланс у стосунках.

Раки

Ви можете мати проблеми зі здоров’ям, тому вам доведеться змінити свій спосіб життя і повсякденні звички.

Леви

Вам доведеться шукати нові способи самовираження та змінити свій підхід до виховання дітей.

Діви

Вам доведеться переосмислити свої сімейні стосунки, щоб уникнути конфліктів із родичами.

Терези

Можливі складнощі у спілкуванні з родичами та сусідами, тому вам доведеться ясніше висловлювати свої ідеї та думки.

Скорпіони

Вам доведеться переглянути свої фінансові стратегії, щоб уникнути проблем із грошима.

Стрільці

Вам доведеться попрацювати над своєю самооцінкою та знайти нові способи самовираження.

Козероги

Ретроградний Меркурій вимагатиме від вас роботи над психологічними проблемами.

Водолії

Не виключено, що в цей час вам доведеться шукати нових друзів.

Риби

Вам доведеться переосмислити свої професійні цілі.

You cannot copy content of this page