fbpx

26 вересня Молодий місяць у Терезах. Прогноз для кожного знаку зодіаку

26 вересня відбудеться Молодий місяць у знаку Терезів. Це партнерський знак, тому вселяє надію на найкраще майбутнє для всіх. Хоча опозиція Сонця та Місяця до Нептуна натякає, що багато хто зараз дивиться на ситуацію у світі через рожеві окуляри.

ПЕРЕБУВ 26 ВЕРЕСНЯ 2022: ВПЛИВ ВЕНЕРИ, ПЛУТОНУ І ІНШИХ ПЛАНЕТ

Молодий місяць у Терезах дарує натхнення і допомагає подивитися на життя з різних боків. Зараз усім властиво прагнути рівноваги та гармонії. В цей час посилюється прагнення миру, і серйозних неприємностей можна не побоюватися. Життя стане легшим, оскільки люди налаштовані на доброзичливе спілкування.

Можна вільно висловлювати свої думки і чинити так, як хочеться. Серйозних проблем у цей Молодий місяць бути не повинно. Посилюється бажання створити навколо себе комфортну атмосферу.

Багато хто прагне більше спілкуватися, бути в гущавині подій. Але тверезо оцінити ситуацію не завжди вдається, оскільки напружений аспект із Нептуном не дозволяє глибоко вникнути в те, що відбувається.

Багатьом зараз важливіше насолодитися гармонією, навіть якщо вона здається. Але більшість рішень у період, коли Місяць перебуває під керуванням Венери, виявляються вдалими, попри те, що люди через вплив Нептуна схильні до ідеалізації і майже не звертають уваги на деталі.

Гармонійний аспект Молодика з Плутоном дає відчуття підтримки вищих сил. Багатьом людям здаватиметься, що ними хтось керує чи підказує. Це сприятливий час для громадських та політичних діячів. Слова, сказані перед великою аудиторією, западають до тями. Натовп у цей час готовий піти за сильним лідером.

Будь-яке партнерство та спільна робота можуть принести прибуток. Можна отримати підтримку від впливової особи, якщо звернутися до неї із пропозицією створити спільне підприємство.

Це сприятливий час для інвестицій.
Підписані зараз договори та переговори можуть відкрити нові можливості. Молодий місяць у Терезах добре підходить для постановки цілей.

Овни

Щоб досягти успіху, ваші цілі мають стосуватися ділових та особистих партнерських відносин. Можна помріяти про заручини та весілля.

Тельці

Ваша мета може бути пов’язана з роботою, вашими повсякденними обов’язками чи здоров’ям. Можете запланувати відвідування автосервісу.

Близнюки

В цей час вашою метою може стати відпочинок, розваги чи подарунки. Швидко може здійснитися романтичне бажання.

Раки

Зараз ваші цілі мають стосуватися сім’ї, родичів та будинку. Ви можете помріяти про своє житло.

Леви

Ваші бажання та мрії повинні стосуватися навчання чи поїздок. Ви можете поставити собі за мету завести блог або написати книгу.

Діви

Зараз сприятливий час, щоб помріяти про поліпшення фінансового стану та поставити собі за мету цього досягти.

Терези

Це найкращий момент, щоб продумати свій новий образ, відвідати стиліста, перукаря і візажиста.

Скорпіони

Ви можете поставити мету розібратися в собі, відвідати психотерапевта або усвідомитись уві сні. Зараз вас може дуже захопити езотерика.

Стрільці

Ви можете загадати бажання організувати вечірку, щоб зустрітися з друзями.

Козероги

Ви можете помріяти про професійне зростання, нову посаду та інші кар’єрні досягнення.

Водолії

Ви можете поставити собі за мету з’їздити за кордон. Ця поїздка може бути як діловою, так і туристичною. Також легко здійснюватись бажання, пов’язані з вашою освітою або викладанням.

Риби

Зараз ви можете загадати бажання, пов’язане із розширенням вашого бізнесу, інвестиціями чи спадщиною. Ви можете поставити собі за мету розбагатіти, зайнятися спортом або вивчити окультні дисципліни.

You cannot copy content of this page