fbpx

27-28 грудня з’єднання Меркурія з Марсом у квадраті до Нептуна – прогноз для знаків зодіаку

Поєднання Меркурія з Марсом у квадраті до Нептуна може створювати напругу та конфлікт між логікою та агресивністю (Марс) та фантазією, та ілюзіями (Нептун). Цей аспект є складним енергетичним поєднанням, яке може призвести до неконтрольованих і несподіваних подій.

Меркурій символізує комунікації, мислення та передачу інформації, Марс – енергію, агресію та дію, а Нептун – ілюзії, неясність та втрату орієнтації. Цей аспект може створювати неясність, плутанину та сприяти помилкам у спілкуванні та прийнятті рішень.

Час кризи та необдуманих вчинків

Час кризи характеризується втратами, обманом та необдуманими вчинками. Зниження пильності, пристрасть до спиртного чи інших речовин, що викликає залежність, сексу чи псевдо-духовним практикам призводять до серйозних негативних наслідків.

Вам доведеться зіткнутися з інтригами, обманом, підробками, які, можливо, вам загрожуватимуть. Майте на увазі, що ваші опоненти добре обізнані, включаючи можливість розповсюдження компрометуючої інформації про вас. Будьте обережні, щоб не починати змову з такими особами.

Ви не контролюєте ситуацію і не маєте достатньої і достовірної інформації, тому не варто очікувати позитивних звісток. Будьте обережні, бережіть майно, оскільки можливі крадіжки. У цей час можлива таємна діяльність.

Намагайтеся не використовувати сумнівні методи для досягнення успіху та не беріть участь у ризикованих угодах. Будьте більш зосереджені та думайте про себе.

Меркуріц і Марс у квадраті до Нептуна

У зв’язку з впливом Нептуна аспект Меркурія і Марса може призвести до виникнення різних небезпечних ситуацій на воді. Меркурій і Марс можуть стимулювати агресію та ризиковану поведінку, а Нептун може створювати ілюзії та плутанину, що може призвести до непередбачуваних та небезпечних ситуацій.

Неправильне розуміння інформації, брак ясності та невиразні обставини можуть призвести до помилок у навігації, взаємодії з іншими судами та іншими факторами, які можуть спричинити небезпечні ситуації.

У цей момент Марс перебував у поєднанні з Меркурієм, але в опозиції з Юпітером. Зауважимо, що Юпітер і Нептун управляють одними й тими самими знаками: Стрільцем та Рибами.

Вплив Марса і Нептуна може призвести до виникнення отруєнь.

Неправильне сприйняття інформації та брак ясності можуть стати причиною помилок у обробці та зберіганні харчових продуктів, нестачі передбачливості, що може призвести до отруєнь. Не виключені отруєння напоями. На ґрунті цього можливі конфлікти та з’ясування стосунків.

Також у цей час можливе порушення техніки безпеки у різних сферах життя. Це пояснюється неправильним сприйняттям інформації, неясністю та невиразними обставинами.

You cannot copy content of this page