fbpx

27 січня Уран закінчує ретро фазу – прогноз для знаків зодіаку

Чого можна очікувати, коли Уран стане прямим у Тельці у 2024 році? Хоча він більше впливає на покоління, ніж на окремих людей, Уран несе в собі теми інновацій, самовідкриття та революції. Уран перебував у ретроградному русі через знак Тельця кілька місяців. Як цей ретроградний рух вплинув на знаки і що станеться, коли Уран знову стане прямим?

Уран стає прямим 27 січня 2024 року

27 січня 2024 року інноваційний і надихаючий Уран стає прямим і припиняє свій ретроградний рух, в якому він перебував з вересня 2023 року і зберігатиме свій звичайний прямий рух до вересня 2024 року.

Представляючи революційні зміни, винаходи, нові технології та просвітлення, Уран впливає на суспільство більше, ніж на нашу індивідуальність. Тим не менш, Уран керує унікальним знаком Водолія. Ця планета символізує важливість та впливовість наших унікальних точок зору, особливо коли йдеться про прогрес нашого суспільства та всього світу.

Під час зворотного руху Урана кожен знак зодіаку, ймовірно, відчував інтроспективність, невпевненість з приводу порушних змін і бажання ясності. Ця ясність має проявитися, коли Уран стане прямим у Тельці цього місяця!

Якості Урану в Тельці

Уран приймає різні якості, залежно від того, в якому знаку він знаходиться. Коли Уран входить у сузір’я Тельця, він набуває стабільності, яку кожен Телець бажає. Але пам’ятайте, що Уран символізує насамперед інновації. Коли він знаходиться в Тельці, Уран закликає всіх нас переосмислити наші погляди на володіння, безпеку та багато іншого.

Телець стійкий земний знак, пов’язаний з другим астрологічним будинком, який представляє фізичні предмети, контроль та все, що ми можемо володіти чи іншим чином контролювати. Уран, стаючи прямим у Тельці, може допомогти кожному знаку зодіаку переслідувати власне визначення свободи, особливо щодо особистих речей, грошей та інших практичних справ.

Цей транзит просить кожного з нас, а також усього світу, викликати традиції та наші упереджені уявлення про стабільність і те, що справді перебуває під нашим контролем. Уран – це руйнівний іноватор і божевільний вчений у багатьох відношеннях. І хоча революційна енергія Урана може бути спочатку неприємною, ця планета допомагає нам просувати наш світ на краще!

Неважливо, як Уран впливає на ваш знак Зодіаку, знайте, що ви будете прагнути інновацій, змін і винахідливості.

Що принесе прямий Уран знакам Зодіаку

Овен (21 березня – 19 квітня)

Цього місяця хмари розійдуться перед вами, Овен. Уран, який починає рух уперед, допоможе вам згадати всі відсутні шматочки, які вам потрібні, щоб переосмислити, як ви проводите свій час і витрачаєте гроші. Ваші уявлення про цінності та собідостатність змінюються, і просять вас випробувати життя, а не заповнювати ваші дні випадковими покупками. Довіртеся цій зміні і виявляйте більше сміливості у пошуку можливостей, а не речей!

Телець (20 квітня – 20 травня)

На вас лягає такий великий тиск із цим транзитом. Уран, що знаходиться у вашому знаку, відчувається ще сильніше, і додає більше плутанини і сум’яття в те, як ви можете почуватися щодо контролю над собою. Але зміни необхідні, коли уран починає рухатися вперед. Як ви можете змінити свою філософію, щоб звільнити місце для новизни? Будьте сміливими та відпустіть те, що більше не служить вам!

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Все, що пов’язане з Ураном, несподівано, Близнюки, але особливо яскраво це проявиться, коли ця планета почне рухатися вперед. Революційні новини можуть бути на шляху до вас, щось несподіване та приголомшливе основи. Як ви можете зберегти вашу здатність до адаптації, незважаючи на те, що ваше сприйняття самосвідомості піддається випробуванню? Зверніть увагу на свої звички, які потребують переосмислення вже зараз!

Рак (21 червня – 22 липня)

Ви ростете і змінюєтеся разом із важливою групою друзів, Раку? Краще чи гірше, ви формуєтеся та моделюєтеся тими, хто знаходиться поряд з вами у вашому житті. Але люди, з якими ви проводите час, надто контролюють ваше життя? Визначте тих, хто вартий вашого часу, і як ви можете краще використовувати вашу свободу під час цього транзиту!

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ви є стабільним знаком, як і Телець і Водолій. Уран, який починає рух уперед, попросить вас уважно поглянути на ваше професійне життя та відчуття стабільності, яке ви отримуєте від вашої поточної кар’єри. Чи є ваш шлях насиченим? Чи ви вибрали більш практичний шлях? Цей транзит – це пошук балансу між креативними мріями та матеріальною реальністю!

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Новизна може порушити ваші ретельно сплановані рутини. Але зупинка Урана в Тельці, планети змін, допоможе тобі легко пристосуватися до змін у повсякденному житті. Можливо, нова особа чи група познайомить тебе з чимось новаторським та цінним для тебе. Або, можливо, цей транзит принесе тобі ясність щодо твоєї цінності та стабільності!

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Тобі дуже легко надавати пріоритет своїм партнерствам, Терези. Зрештою, ти представляєш сьомий будинок та його теми парну співпрацю. Але Уран, який зупинився в русі вперед, попросить тебе вибирати свободу поверх зобов’язань, самоконтроль поверх догодження людям. Які стосунки приносять поразку, а чи не просвітлення? Визнач їх. Зрештою, цей транзит пов’язаний із перетворенням!

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Як протилежність Тельцю, Скорпіоне, ти розумієш властиві цьому уранівському транзиту теми володіння та контролю. Але планета переосмислення, яка зупинилася в русі вперед, принесе завершення, оскільки навіть хороші речі закінчуватимуться для тебе. Як ти можеш зберегти грацію, позитивність та натхнення під час цих завершальних циклів? Твоя сила зараз сяятиме!

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Тобі ніколи не складає проблем переосмислювати себе, Стрілець. Тобі часто подобається уранівське почуття бунту. Але що трапляється, коли планета швидких змін просить тебе оновити свої рутини? Ти можеш хотіти чинити опір енергії, що рухається в твою сторону, але не впадай у консерватизм. Візьми в собі основну імпульсивність!

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Планета традиції належить тобі, Козеріг, тому революційний Уран може здатися тобі чужим. Але цей транзит буде прихильний до тебе, навіть якщо він попросить тебе адаптувати своє уявлення про гру, задоволення та романтику. Неробство контрольоване, але має воно бути таким? Уран, який зупинився в русі вперед, вимагатиме твоєї сміливості, навіть якщо це призведе до дискомфорту. Переосмисли своє ставлення до розваг цього місяця!

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Як планета-правитель, що зупиняється в русі вперед під час твого сонячного сезону, Водолію, як ти можеш навчитися відпускати? Викинути щось концептуально просте для тебе. З емоційної точки зору твоя впертість проявляється. Уран, який зупинився в русі вперед, попросить тебе глибоко відчувати, залучаючи давно забуті частини твоєї особистості. Повір у себе зараз, але не контролюй свої найуразливіші моменти!

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ти відчуваєш заклик до зміни останнім часом, Риби? Ця візія стане зрозумілішою, коли Уран зупиниться у русі вперед. Твої мрії настільки великі та інноваційні, що важко поділитися ними з усім світом. Але світові більше колишнього потрібне твоє співчутливе серце. Навчися виражати свою уяву ясно та вдумливо, щоб разом з іншими переосмислити світ!

You cannot copy content of this page