fbpx
Цей день Гороскоп 3 найбільш нарцисичні знаки зодіаку, які закохані в себе

3 найбільш нарцисичні знаки зодіаку, які закохані в себе

Астрологи розповіли, які знаки зодіаку більш схильні до повної концентрації на власній особистості.

Нарцисичні особистості – це люди, що мають завищену самооцінку, потребують постійної уваги й позбавлені емпатії та інтересу до інших.

Астрологи відзначають, що певні знаки зодіаку (за сонячним знаком чи асцендентом) більш схильні до самозакоханості. Безперечно, цю рису свідомі особистості переводять у позитив: саморозвиток, лідерство та вдосконалення. Однак часто ці знаки зодіаку падають у крайність нарцисизму, особливо, в кризових ситуаціях чи за відсутності росту особистості.

Діви

Представники цього знаку завжди прагнуть досконалості, тож можуть стати неабиякими нарцисами, вирішивши, що ідеалу досягнуто. До того ж вони часто дуже розумні, й вони про це знають, а тому зневажають усіх, хто за мірками Дів не дотягується до їхнього інтелекту. Діви ненавидять бути неправими й тому часто відкидають думку оточуючих. Цей земний знак ще й уміє майстерно приховувати свою егоцентричність, маніпулюючи оточуючими.

При цьому в характері Дів закладена схильність до служіння оточуючим, тож якщо ви попросите представників цього знаку про допомогу, а потім ще й як слід подякуєте, вони радо й продуктивно допоможуть вам із вирішенням проблем. Як не дивно, але компліментарне «підкріплення» нарцисизму Дів з боку оточення навпаки зменшує його симптоми в цього знаку.

Леви

Чимало людей вважають саме Левів найбільш нарцисичними, й у них справді є до того схильність, але вони посідають друге місце. Леви люблять бути в центрі уваги, сяяти та викликати захоплення. Біда ще й у тім, що через природний магнетизм і яскравість Левів, інші знаки дозволяють їм бути нарцисами, не завжди усвідомлюючи, що піддаються харизматичним маніпуляціям.

У той же час цю самоконцентрацію Леви часто направляють у творчість, створюючи вражаючі речі. Будучи пристрасними егоїстами, спраглими до керування, Леви схильні брати відповідальність за свою «зграю», щоб пізніше розчинитися у вдячності та захопленні. Тож врешті, нарцисизм цього знаку зодіаку може бути корисним.

Овни

Саме цей вогняний перший знак зодіаку найбільш схильний до нарцисизму. Справа в тім, що їхня особистість і его сильно залежать від власних досягнень, статусу та самоствердження, і в цій самозосередженості Овни часто забувають про всіх оточуючих. Така егоцентричність робить багатьох Овнів нарцисами.

Однак, ця риса характеру робить Овнів чудовими лідерами, особливо, якщо вони сповідують спільну з групою ідею та мету. Також у критичній ситуації самоконцентрація штовхає Овнів до вирішення проблем і пошуку порятунку. Тож хоча представники цього знаку радше не пожертвують собою, рятуючи вас під час кризових ситуацій, якщо триматися поруч із ними, ви більш вірогідно виберетеся з них живими, а може навіть неушкодженими.

Related Post

Ранковий гороскоп на 9 січня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 9 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 СІЧНЯ Овен – Слід зрозуміти, що є речі, які від вас не залежать. Спробуйте відпустити ситуацію та зосередитися на чомусь новому. Телець – Ваші грандіозні плани на романтичне життя

Покупки Овнів, знаки Риб і зміни у Левів: детальний гороскоп на 22 вересняПокупки Овнів, знаки Риб і зміни у Левів: детальний гороскоп на 22 вересня

ОВЕН ОВНАМ – хороший час для будівництва і ремонту, великих покупок. Знайомі можуть запропонувати організувати вам свою справу або приєднатися до їх проектів. У ці дні показано концентруватися на хороших

Гороскоп на 8 лютого 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 8 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Не поспішайте. Початок дня навряд чи буде сприятливим для важливих справ та відповідальних зустрічей. Зосередитися виявиться куди складніше, ніж зазвичай, ви ризикуєте щось випустити з уваги. Згодом вплив позитивних