fbpx

3 найсправедливіші Знаки Зодіаку

Почуття справедливості властиве всім нам, але по-різному. Є Знаки Зодіаку, які значно частіше за інших поступають по совісті, намагаючись прагнути справедливості практично у всьому. Саме про таких людей йтиметься.

Є безліч законів, за якими живе Всесвіт. Жоден з них не має на увазі нечесності та несправедливості. Такий підхід псує карму та позбавляє нас щастя. Саме тому намагайтеся боротися з почуттям несправедливості у своєму власному серці та у світі навколо вас.

Діва

Дівами у спробах досягти чи досягти справедливості рухає щира доброта. Вони дуже не люблять, коли на їхніх очах хтось маніпулює чужими почуттями, або коли хтось отримує те, чого зовсім не заслужив, забравши всі лаври у тих, хто справді зробив більше.

Діви дуже люблять, коли в житті все відбувається рівно так, як того заслуговують люди. Представники даного Знака багато працюють і не скаржаться на життя, тому щиро радіють, коли їх чи оточуючих наздоганяє успіх. Діви поважають трудяг і всіх тих, хто не говорить, а робить. Саме з цієї причини з них виходять найкращі у світі керівники, адже Діви люблять заохочувати своїх працівників.
Справедливість – це кармічна задача все Дів. Це їхнє покликання, адже в минулому житті вони могли стати жертвою чужої гордості, самолюбства, жадібності.

Скорпіон

Скорпіони справедливі, оскільки часто бувають вкрай релігійними. Вони не хочуть, щоб їхній Бог був ними незадоволений. Навіть якщо Скорпіони не відносять себе до жодної релігії, вони все одно вірять у те, що доброта і справедливість залучають у життя лише найкраще.

Практично всі представники цього Знака щиро вірять у те, що погані вчинки повертаються. Називайте це кармою або великим світовим законом рівноваги, але суті це не змінить. Скорпіони вірять у те, що нічого на цьому світі не минає безслідно. Більше того, у цих людей є якийсь вищий зв’язок із центром Всесвіту. Вона виявляється у найпотужнішої інтуїції та емпатії, які допомагають їм приймати правильні рішення, позбавлені егоїзму.

Козеріг

Козероги справедливі, але з практичного погляду. Вони чудово розуміють, що якщо демонструвати це оточуючим людям, вони тягнуться до них і довірятимуть їм. Справедливість для Козерогів є чимось більшим, ніж просто можливість завести нових друзів та завоювати чужу повагу. Це є показник сили. Козероги не бажають досягати успіху, втрачаючи повагу. Для них це найцінніша валюта у відносинах із оточуючими.

Козерога негайно приступають до відновлення справедливості. Вони допомагають близьким та друзям доводити свою невинність, а також вміють впливати на несумлінних людей, які хочуть скористатися чужою дурістю чи слабкістю. Козероги завжди вміють пригрозити зловмиснику, щоб той залишив іншу людину у спокої.
Козероги не бояться загрожувати токсичним і нечесним людям, звертатися до поліції, або тиснути на совість, яка для людей цього Знака — не простий порожній звук. Моральні принципи Козерогів завжди йдуть пліч-о-пліч з їх совістю.

You cannot copy content of this page