fbpx
Перейти до вмісту

3-и знаки зодіаку будуть під охороною зірок з 14 грудня

Представники цих сузір’їв зможуть зійти на пік удачі найближчим часом

Астрологи назвали знаки зодіаку, які зійдуть на пік успіху після 14 грудня. Представників трьох сузір’їв очікує могутній потік енергії та сил. А все завдяки тому, що Марс залишив знак глибокого Скорпіона і увійшов до оптимістичного знака Стрільця.

Стрільці

Сил та енергії суттєво додасться у Стрільців, адже Марс буде саме у цьому знаку. Ситуація в житті народжених під цим знаком може кардинально змінитися, якщо вони були самотні або хворіли.

Стрільці зможуть зміцніти тілом і душею, знайти нових друзів, а також взятися за нові проекти. Проте фахівці зі зірок вважають, що зараз не найкращий час для того, щоб представникам цього знаку сперечатися з начальством, бо через це можуть виникнути проблеми.

Леви

Завдяки транзиту Марса Леви стануть значно сильнішими. Вони зможуть витратити всю свою енергію на творчість, особисті стосунки та робочі завдання.

Висока ймовірність того, що в житті представників цього знака з’явиться коханий, який привнесе в житті народжених під цим знаком нові фарби. Крім любовної сфери, астрологи пророкують удачу і у фінансах.

Терези

У Терезів найближчим часом з’явиться багато спілкування завдяки знайомим та друзям. У народжених під цим знаком буде вирувати енергія, що позитивно позначиться на їхній роботі та навчанні.

Експерти в галузі астрології впевнені, що для Терезів настане найкращий період, щоб завести домашнього улюбленця або придбати машину.