fbpx
Перейти до вмісту

3 знаки зодіаку будуть дуже вдачливими з 14 грудня

Представники цих сузір’їв зможуть зійти на пік удачі найближчим часом

Астрологи назвали знаки зодіаку, які зійдуть на пік успіху після 14 грудня. Представників трьох сузір’їв знесе з ніг могутній потік енергії та сил. А все завдяки тому, що Марс залишив знак глибокого Скорпіона і увійшов до оптимістичного знака Стрільця.

Стрільці

Сил та енергії суттєво додасться у Стрільців, адже Марс буде саме у цьому знаку. Ситуація в житті народжених під цим знаком може кардинально змінитися, якщо вони були самотні або хворіли.

Стрільці зможуть зміцніти тілом і душею, знайти нових друзів, а також взятися за нові проекти. Проте фахівці зі зірок вважають, що зараз не найкращий час для того, щоб представникам цього знаку сперечатися з начальством, бо через це можуть виникнути проблеми.

Леви

Завдяки транзиту Марса Леви стануть значно сильнішими. Вони зможуть витратити всю свою енергію на творчість, особисті стосунки та робочі завдання.

Висока ймовірність того, що в житті представників цього знака з’явиться коханий, який привнесе в житті народжених під цим знаком нові фарби. Крім любовної сфери, астрологи пророкують удачу і у фінансах.

Терези

У Терезів найближчим часом з’явиться багато спілкування завдяки знайомим та друзям. У народжених під цим знаком буде вирувати енергія, що позитивно позначиться на їхній роботі та навчанні.

Експерти в галузі астрології впевнені, що для Терезів настане найкращий період, щоб завести домашнього улюбленця або придбати машину.