fbpx

3 знаки зодіаку очікують глобальні зміни вже з 1 жовтня

Астролги визначили знаки зодіакального кола, на які вже у перші дні жовтня обрушиться справжній шквал глобальних життєвих змін.

Новий цикл долі відкривається перед представниками одразу 3 сузір’їв, а Всесвіт зараз повністю переходить на їхній бік. Ці щасливчики зроблять глибоке вдихання вже з 1 жовтня і відчують на собі віяння нового попутного вітру.

Овни

Повернутися до старих невирішених питань доведеться в жовтні Овнам, проте тепер вони зможуть остаточно розібратися з ними. До того ж це принесе більше користі, ніж проблем, — допоможе багато подивитися під правильнішим кутом і набагато конструктивніше розставити пріоритети.

Багато ситуації відкриють перед Овнами нові перспективи та альтернативні джерела збагачення. А ще ці люди, можливо, радикально поміняють імідж і обзаведуться новим найкращим другом.

Тельці

Є можливість взяти участь у проекті, який не просто забезпечить Тельців новими вигідними зв’язками, а й збільшить їхній перелік знань, умінь та навичок, які надалі допоможуть перевернути життя та відкрити нові двері.

Важливо не закриватися від усього нового та не боятися пробувати те, чим ще ніколи не займалися. Також цим людям незабаром доведеться попрацювати над своїм реноме, над особистісною та зовнішньою привабливістю, над дизайном свого житла.

Козероги

Почати важливу справу, яка їм зовсім не властива, зможуть Козероги. З’являється шанс спробувати себе на незнайомій ниві, зв’язатися з людьми, до яких зазвичай було побоювання мати зв’язки.

Велика ймовірність, що такий експеримент затягнеться надовго і в результаті принесе корисну віддачу, а головне дозволить зробити нереальне. Також на початку цього місяця є можливість перекрити дотації тим, хто давно сидить на шиї у Козерогів.

You cannot copy content of this page