fbpx

3 знаки зодіаку потраплять до епіцентру бурхливої ​​пристрасті з 22 лютого

Представникам цих сузір’їв знесе голову від шалених почуттів дуже скоро

Астрологи вказали на знаки зодіакального кола, які опиняться в епіцентрі бурхливих пристрастей вже з 22 лютого. Іскри кохання накриють представників одразу трьох сузір’їв, а шалені почуття буквально знесуть їм голову. Яскраві емоції починають набирати потужні обороти, і цим людям доведеться приборкати такий приплив диких почуттів.

Терези

Кінець лютого вирішив приберегти подарунок для Терезів. Є велика ймовірність, що вони зацікавляться кимось творчим, хто вважає за краще висловлювати це незвичайним шляхом. Астрологи запевняють, захопленість та захоплення новою метою може швидко перерости у любовні почуття, які сформують міцний союз.

Стрільці

Насамкінець зима вирішила подарувати людину, яка здатна навчити новим навичкам Стрільців. Такий подарунок вони сприймуть дуже буквально і вважатимуть його частиною їхнього життя. Але знавці зірок попереджають, Щоб отримати розташування своєї мети, власникам знака доведеться піти на поступки та переступити через свій егоїзм.

Леви

Цей період запам’ятається надовго Левам. Зірки пророкують, їхнє серце пронизує стріла Амура. Представники сузір’я зустрінуть цікаву особу, яка, можливо, нагадуватиме когось із минулого. Це стане приводом почати домагатися симпатії. Є ймовірність, що шлях виявиться довгим і складним, але наприкінці на них чекатиме приємний сюрприз.

You cannot copy content of this page