fbpx

3 знаки зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у вересні 2022 року

У вересні 2022 року швидкі планети зроблять гармонійні аспекти до Юпітера та Плутона. Астролог розповіла, що успіху цього місяця зможуть досягти майже всі Знаки Зодіаку, але лише на деяких з них у вересні чекає біла смуга.

ОВНИ

У вересні 2022 року ви потрапите до білої смуги. У цей час на вас чекає успіх на роботі. З фінансової точки зору вам зараз вигідно працювати саме у наймі. Можливо, у вас з’явиться новий вид заробітку. Якщо ви займалися некваліфікованою працею, зараз вам можуть запропонувати роботу за фахом. Можуть змінитись умови або місце роботи.

Ваше фінансове становище може покращитись, тому що вас підвищать на посаді або ви знайдете роботу за сумісництвом. Буде багато зустрічей, спілкування та корисних знайомств.

У цей час вас почнуть просувати кар’єрними сходами. Якщо вас внесли до списку претендентів на заміщення вакантної посади, вас і виберуть.

Професійному просуванню може сприяти правильно підібраний імідж, доброзичлива поведінка, чарівність та вміння знаходити підхід до людей. Особисте життя зараз теж складатиметься вдало. Вас запрошуватимуть на побачення, говорити компліменти, даруватимуть подарунки. Зараз ви зможете вибирати із шанувальників.

КОЗЕРІГИ

У вересні 2022 року на вас чекає біла смуга. У цей час вам везтиме в особистому житті. Можливо, вам прийде довгоочікуване повідомлення з далеких часів або ви познайомитеся з іноземцем, з яким у вас буде роман. У цей час ви можете стати дуже популярним, у вас буде багато шанувальників. Можливо, у вересні ви познайомитеся із відомою особистістю.

Якщо ви самі творча людина, політик чи спортсмен, у цей час настане ваш зірковий час. У вас з’явиться шанс продемонструвати своїм досягненням. У цей час ви можете відвідати іншу країну, подивитися пам’ятки або побувати на якомусь грандіозному шоу, наприклад, на карнавалі в Ріо-де-Жанейро. Також зараз збільшується ймовірність виграшу у лотерею.

Вдалими можуть бути інвестиції, фінансові спекуляції, біржова гра. Ваша ставка на спорт може виграти. Ви можете познайомитися із впливовою людиною, яка у майбутньому відіграє позитивну роль у вашій долі. Якщо ви мріяли про дитину, цього місяця можливе зачаття. Не виключено, що саме зараз він з’явиться на світ.

Можливо, у вересні ви пишатиметеся успіхами свого сина чи доньки. У цей час ваш добрий настрій благотворно позначиться і на вашій зовнішності. Також зараз у вас з’являться можливості для особистісного зростання. У сім’ї пануватиме мир та гармонія. Ймовірно отримання спадщини.

СКОРПІОНИ

У вересні 2022 року ви увійдете у білу смугу. Успіх вас чекає у партнерських відносинах. Зараз можуть здійснитися ваші мрії та надії. Теплі та довірчі стосунки можуть встановити з вашими друзями. Хтось із друзів може перейти до розряду ваших ділових партнерів чи коханих людей.

У вас може з’явитися спонсор, який фінансуватиме ваші проекти чи винаходи. Відносини з ним можуть стати особистими. Також у цей час на вас чекає успіх у професійній сфері. Це сприятливий місяць для того, щоб зайнятися своїм кар’єрним поступом.

Зараз ви можете заслужити хорошу репутацію і на краще змінити свій соціальний статус. Велике значення матимуть стосунки із керівництвом.

Так як начальник відчуватиме до вас симпатію, вас можуть підвищити на посаді. Якщо у вас власний бізнес, ви зможете його розвинути та розширити.

You cannot copy content of this page