fbpx

3 знаки зодіаку, які схильні опинитися в любовному трикутнику

Астрологи вважають, що повітряні знаки через свою свободолюбивість більш схильні почати шукати пригод із кимось іще.

Яскравий любовний трикутник може бути цікавим для перегляду в Холостяку, але в реальному житті він переважно має складну та безладну динаміку, котра рідко закінчується позитивно для всіх сторін. Астрологи вважають, що деякі люди цілком можуть опинитися в таких ситуаціях через свій знак зодіаку.

За словами астрологів, серед усіх чотирьох стихій повітряні знаки більш вірогідно стануть частиною любовного трикутника через свободолюбивість і бажання гострих відчуттів. Тож ось три знаки зодіаку, які можуть спричинити трикутник.

Близнюки – Астрологи часто характеризують цей знак як головного «гравця» серед знаків зодіаку, тож різноманітність для Близнюків часто стає однією з ключових цінностей у житті. До того ж, подвійна природа Близнюків справді часто дозволяє їм бути закоханими в двох людей одночасно. Окрім того, Близнюки потребують постійної розумової стимуляції, за відсутності якої вони нудьгують і йдуть шукати її деінде.

Терези – Терези знані тим, що вони зважують усі за і проти й через це дуже повільно приймають рішення. Саме ця риса характеру часом заводить цей знак у любовні трикутники, хоча початково Терези такого наміру не мають. До того ж Терезами керує Венера, планета кохання, тому вони люблять бути закоханими й почуватися коханими. І хоча представники цього знаку справді часто тішаться увагою кількох людей, не поспішаючи відмітати когось, врешті вони таки обирають одного.

Водолій – Повітряний Водолій може опинитися в центрі любовного трикутника з кількох причин. По-перше, представники цього знаку часто емоційно недоступні, а тому нерідко віддають перевагу статусу «друзів із перевагами» без будь-яких зобов’язань та ексклюзивності. Окрім того, Водолії часто сповідують філософії пансексуальності та поліаморії, а тому ситуація любовного трикутника може бути цілком бажаною для цього знаку зодіаку. Але варто розуміти, що коли Водолії зустрічають того, хто повністю відповідає їхнім стандартам і поділяє їхні погляди на життя, вони можуть стати чудовими моногамними партнерами.

You cannot copy content of this page