fbpx

3 знаки зодіаку, які засвоять ВАЖЛИВИЙ УРОК з 22 по 28 квітня 2024

На цьому тижні ми почнемо розуміти, що позитивної енергії недостатньо. Нам треба підкріпити це діями. Однак, коли ці двоє працюють у тандемі, все стає на свої місця.

По-перше, давайте пройдемося з уроків, які приведуть нас до цього. Три знаки зодіаку вже перебувають на шляху засвоєння важливих уроків у своєму житті. Цей тиждень принесе нам Повний місяць, який чудово покаже, як збалансувати все, що ми дізналися, а також Прямий Меркурій, який враховує порушення зв’язку через ретроградного Меркурія і спрямовує нас на прямий курс.

На нашому шляху також є трін Юпітера з Ураном і величезна енергія Плутона, тому хоча ми й бачимо світло в кінці тунелю, ми знатимемо, що спочатку нам потрібно пройти через тунель. Оскільки наш тиждень закінчується в тріні Сонця та Місяця, ми можемо з упевненістю сказати, що все, через що ми проходимо, має на меті і що, зрештою, все складається на нашу користь.

3 знаки зодіаку отримують важливий урок на тижні з 22 по 28 квітня 2024 року

1. Близнюки

Перед вами реальність змін, які мають відбутися у вашому житті, та їхня тяжкість на ваших плечах. Ви бачите, що від вас будуть потрібні зміни, і хоча це вас спочатку не засмучує, сама ідея того, як це станеться, здається деяким тягарем. Ви готові плисти за течією, але ще не зрозуміли, що це за потік. Цього тижня ви відчуваєте замішання, збираючи шматочки воєдино.

У глибині душі ви знаєте, що є дуже мало речей, з якими ви не можете впоратися, але ви також та людина, якій потрібний план. Хоча Близнюки не завжди асоціюються з порядком, цікава особливість вашого знака полягає в тому, що, як тільки ви шукаєте лад, ви хочете його, і ви хочете його зараз.

Директний Меркурій приведе вас до вашої відповіді, і коли ви нарешті отримаєте його, моря, так би мовити, розійдуться. Замішання ж позбавляє вас природної ясності і ставить вас у сумнівне становище. Початок тижня буде присвячений такого роду схематизму.

Як тільки Меркурій піде прямо, ви виявите, що все, що колись здавалося таким незручним і сумнівним, тепер здається здійсненним та здійсненним.

2. Діва

Ви виявите, що вираз своєї думки став проблемою, яка іноді завдає вам неприємностей. Однак цього тижня ви також зрозумієте, що ви не можете стримуватися. Справа в тому, що у вас справді є щось цінне, що ви можете запропонувати, і якщо ви зможете донести своє повідомлення з розмахом, у вас все вийде.

Директний Меркурій допоможе вам, нарешті, зрозуміти, що є різниця між балаканею та спілкуванням. З Повним Місяцем у Скорпіоні ви також зрозумієте, що можете так само вправно донести свою точку зору, якщо стежитимете за тим, що кажете, перш ніж ці слова злетять з вашого рота. Проблема в тому, що ви дуже глибокий мислитель і іноді забуваєте про фільтрування, перш ніж сказати.

Чесно кажучи, цей тиждень не такий уже й поганий. Єдине, що від вас буде потрібно, це спочатку думати, а потім говорити. От і все. Цей тиждень може стати для вас важким, якщо ви ще не засвоїли цей урок, але ви його засвоїли, тому цього тижня ви повинні добре почуватися.

Поважайте інших, і ви побачите, що вас поважають: таке притягує таке.

3. Терези

Повня – це те, що поставить вас на інший бік великої проблеми. Як тільки ви побачите, що справді можете це подолати, ви почнете дуже вперто боротися за те, щоб у вашому житті все налагодилося.

Цього тижня вас засмучує думка про те, що ви оточені людьми, яких ви вважаєте нездатними. Швидше за все, це пов’язано з роботою, і вам слід уникати образи та гніву. Так, у космічному небі є потужна енергія Плутона і вона викличе у вас почуття нетерпимості.

З Місяцем у квадраті до Марса ви можете просто вибухнути. Проте ви Терези, і це автоматично означає, що ви знаєте, як повернутися на землю, де на вас чекають логічні правила та баланс. Цього тижня ви перейдете на інший бік, і після вашого перетворюючого досвіду на вас чекатимуть любов і романтика.

You cannot copy content of this page