fbpx

3 знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у квітні 2023

Квітень – той самий весняний місяць, коли теплих днів нарешті стає більше холодних. І на серці також стає дуже тепло. Але трьом знакам зодіаку зірки обіцяють приємні зміни у любовній сфері. Ось імена цих щасливчиків.

Телець

Велика можливість зустріти другу половинку з’явилася у представників цього знаку зодіаку ще в березні, але якщо ви поки що любовного інтересу не набули, то можете сміливо розраховувати на квітень. Першу половину місяця Венера, планета кохання, перебуватиме у вашому знаку, а значить двері, в які може будь-якої миті постукати майбутній партнер, відчинені. Головна порада для Тельців — намагатися бути активнішими, не боятися ходити на побачення і говорити «так» усьому новому.

Близнюки

З 11 квітня планета кохання Венера перейде в знак Близнюки і подарує представникам усіх повітряних знаків зодіаку (але Близнюкам — особливо) можливість набути щасливих стосунків або як мінімум випробувати хвилюючі метелики в животі. З другої половини місяця ви відчуєте себе особливо красивими, яскравими і наповненими. А залицяльники до таких дівчат ой як притягуються!

Терези

Якщо в вашому морі кохання довгий час панував штиль, то готуйтеся до шторму! Незабаром прекрасне почуття закоханості накриє вас з головою, та так, що не буде вам ні сну, ні спокою. Найкращий варіант — не намагатися вибратися і просто пливти за коханням. Доля сама надішле вам потрібну людину (і недвозначно натякне про це). Ваше завдання – довіритися та спробувати.

You cannot copy content of this page