fbpx
Перейти до вмісту

3 знаки зодіаку закрутять новий пристрасний роман найближчими днями

Потужна буря романтики цілком захопить представників цих сузір’їв.

Астрологи назвали знаки зодіаку, які новий пристрасний роман найближчими днями. Так, вибуховий заряд екстазу закрутить голову представникам одразу трьох сузір’їв, а їхні стосунки можуть перейти на зовсім інший рівень.

Зірки передбачають, що буря романтики повністю захопить цих везунчиків, що додасть їм у життя безліч приємних сюрпризів.

Овни

Цей сприятливий період пройде під знаком кохання та стосунків для Овнів. Астрологи радять їм приготуватися, оскільки потрібно відкласти всі нагальні справи убік і відволіктися від планування кар’єри. Зараз можна будувати найсміливіші плани і не соромитися виявляти ініціативу в амурних питаннях.

Діви

Найближчими днями будуть серйозні зміни у відносинах у Дів. Нині їм варто виявити ініціативу в особистих питаннях, саме тоді й настане щастя. Знавці зірок наполегливо рекомендують запросити людину, що сподобалася, на романтичне побачення. Не варто пасувати, потрібно демонструвати емоції помітніше.

Козероги

Серйозні та дуже приємні повороти чекають на любовні стосунки Козерогів. У цей період можна чекати на відповідальні заяви від другої половинки — аж до пропозиції руки та серця. Зірки кажуть, якщо володарі знака готові змінити свій статус, не варто перейматися сумнівами.