fbpx
Перейти до вмісту

3 знаки зодіаку закрутять новий пристрасний роман найближчими днями

Новий спекотний етап настане у романтичних відносинах представників цих сузір’їв.

Астрологи назвали знаки зодіакального кола, які закрутять нові палкі стосунки вже після 15 квітня. Крила кохання піднесуть представників стразу трьох сузір’їв, а в деяких навіть з’явиться шанс пов’язати себе з партнером сімейними узами. Новий спекотний етап настане у романтичних стосунках цих щасливчиків.

Близнюки

Найголовнішим критерієм у житті є сімейні стосунки та шлюб для Близнюків. Знавці зірок запевняють, якщо представники сузір’я наважаться зараз піти до вівтаря з другою половинкою, то їхнє життя стане по-справжньому щасливим. Квітень їм подарує шанс змінити особисте життя, і всі зміни відбудуться лише у позитивний бік.

Стрілець

Щастя упевненим кроком увійде і в життя Стрільців. Партнер настільки заповнить своєю увагою, що тут же володарів знака огорне аура романтики та кохання. Зірки кажуть, у пориві високих почуттів у другій половинці захочеться нових відчуттів. Для одинаків зараз з’явиться можливість зустріти свою людину в зовсім незнайомому місці та створити з нею міцний зв’язок.

Терези

Приготований насичений та романтичний період також для Терезів. Їхня кохана людина від щирого серця вручить їм шикарний подарунок у вигляді обручки. Представники знака обов’язково оцінять цей широкий жест, тому швидко оточать свою другу половинку увагою та турботою. За словами астрологів, вже зараз їм можна розпочинати підготовку до весілля.