fbpx

30 та 31 березня з’єднання Венери з Ураном : можна закохатися з першого погляду та зірвати куш у лотереї у 2023 році

Цього тижня в небі відбудеться яскрава астрологічна подія, яка спровокує доленосні зустрічі і несподівані повороти долі, що згодом вплинуть на все життя (бо перевернуть її з ніг на голову).

Венера (планета кохання, краси, фінансів та мистецтва) з’єднається з Ураном (планетою раптових змін, революцій, ексцентричності та надзвичайного везіння). Пік їхнього «злиття» в небі відбудеться 30 та 31 березня 2023 року, але аспект діє не лише в ці дні, а протягом кількох днів до і кількох днів після нього — тобто весь тиждень.

Астрологи стверджують, що з’єднання Венери та Урану рази посилює ймовірність закохатися з першого погляду, зустріти своє кохання в найнесподіванішому місці, потрапити в незвичну пригодницьку ситуацію.

Також у ці дні очікуються зміни у сфері фінансів (сподіваємося, на краще, і там, де «було порожньо, стане густо», і отже, можна розраховувати на якийсь прибуток). Великий ризик отримати несподівану надбавку, спадщину або навіть виграти в лотерею.

Так що не забудьте купити про всяк випадок лотерейний квиток, раптом успіх чекає не дочекається, щоб змінити ваше матеріальне становище шляхом виграшу.

Також під час подібного небесного аспекту в людини може виявитися якийсь талант, відчинитися двері у світ мистецтва та творчості. Якщо ви давно мріяли зайнятися новим хобі, але вагалися, спробуйте зараз, зробіть крок назустріч своїй мрії!

Також Венера з Ураном можуть підштовхнути людину до зміни стилю в одязі, до перетворення зовнішності за допомогою нової зачіски або зміни кольору волосся, зміни гардеробу.

І так, не відмовляйте у зустрічах з друзями цього тижня. Адже Уран — це ще й планета дружби, а у поєднанні з Венерою обіцяє цікаві події.

You cannot copy content of this page