fbpx

4 квітня 2024 магічна дзеркальна дата — як її використати на свою користь

4 квітня 2024 року дзеркальна дата: що говорять астрологія та нумерологія

З погляду нумерології ця дата дзеркальна. А тепер додайте той факт, що кілька планет цього дня об’єднаються у містичному знаку Риби. І знаєте скільки планет візьмуть участь? 4! Тож день точно буде незвичайним.

Магія дати 4.04.2024

Чотири планети — Венера, Марс, Сатурн і Нептун – утворюють дві пари на містичний знак Риб. З точки зору астрономії, планетарне вирівнювання у квітні 2024 року розмістить усі чотири планети на одній стороні Сонця із Землею. У сутінках приблизно за годину до сходу Сонця ви зможете побачити Венеру, Марс і Сатурн, а якщо у вас є телескоп, ви зможете побачити і Нептун.

Астрологічно кожна із цих планет символізує різні сфери життя: Марс представляє фізичну енергію; Сатурну структуру та дисципліну; Нептун мрії та натхнення; і Венера любов і відносини.

Той факт, що всі чотири планети розташовані в мрійливому, емоційному водному знаку Риб, наповнює відповідні сфери особливим ореолом. Це означає, що під час планетарного вирівнювання у квітні 2024 року ви зможете мріяти про більше та отримати загальну картину того, як ваші мрії можуть сприяти благополуччю ширшого колективу.

Зрештою, Риби — останній знак зодіаку і найчутливіший з усіх, дуже чутливий і сприйнятливий до оточуючих.

У поєднанні з астрологічним розташуванням планет цієї дати підтримуюча енергія самої дати може принести полегшення, особливо в розпал сезону затемнень та ретроградного Меркурія.

На що чекати від планетарного розкладу 4 квітня 2024 року?

Планетарне вирівнювання 4 квітня 2024 відбудеться, коли Венера, Марс, Сатурн і Нептун вишикуються в лінію в Рибах. Це означає, що у цей день ми можемо розраховувати на особливе співчуття та співчуття (обидві якості Риб), але при цьому більш чутливі та сильні у своїх почуттях.

Планети, які беруть участь у планетарному вирівнюванні 4 квітня 2024 року, також сигналізують про те, чого слід очікувати. Нептун хоче, щоб усі прагнули і мріяли про майбутнє, тоді як Сатурн дає обґрунтовану та практичну дозу сироватки правди про те, як діяти далі.

Оскільки Сатурн, знову ж таки, є планетою структур та обмежень, його роль у цьому вирівнюванні може спонукати всіх нас до пошуку «необхідної дисципліни та інструментів» для досягнення наших цілей.

Планета кохання Венера і планета дії Марс, також обидві в Рибах, наповнюють енергію цього дня нагадуванням про те, що найважливіші відносини, які ми маємо, — це відносини із самими собою. Таким чином, ми маємо планувати зосередити нашу фізичну енергію на цих відносинах, перш ніж дбати про інших.

Якби це планетарне розташування в Рибах могло сказати вам одну річ, воно кричало б: «Припиніть намагатися проявити себе, почніть намагатися покращити себе».

Коли ви зосередите увагу на собі, ви зможете побачити ширше бачення свого потенціалу в цьому світі.

З іншого боку, Овен не відрізняється вмінням все обмірковувати. Тому імпульсивність буде на рекордно високому рівні. Обов’язково подумайте, перш ніж говорити чи діяти.

У будь-якому випадку, 4 квітня матиме певний позитивний імпульс уперед. Поєднання Сонця з Північним вузлом може надихнути нас зробити наступний крок у реалізації планів на майбутнє, до виконання яких ми все ще можемо почуватися неготовими.

Можливо, ви не станете свідком миттєвого успіху, але сенс просто почати.

Як нумерологія описує енергетику цієї дати

Цифра 4

З нумерологічної точки зору, 4 квітня 2024 року має явну концентрацію числа 4, яка, як вважається, означає безпеку та захищеність, яку забезпечують наші духовні наставники наших предків.

Дата 4/4 має вдалий відтінок із нумерологічної точки зору. Повторення числа 4 тричі на 4 квітня 2024 року відображає наявність так званого числа ангела або числової послідовності, що повторюється (у даному випадку числа ангела 444 ), яка, як вважається, відображає послання з Всесвіту.

Зокрема, число 4 часто інтерпретується нумерологами як символ безпеки та захищеності — послання ваших духовних наставників про те, що вам не потрібно турбуватися про те, як і коли щось станеться; Вам просто потрібно вірити, що так і буде.

Цифра 7

Інший спосіб інтерпретації нумерології дати 4 квітня 2024 року — «звести» її до однієї цифри, що нумерологи й роблять, просто складаючи цифри, поки не залишиться хоча б одна. У разі 4+4+2+0+2+4=16, та був 1+6=7. Тому вважається, що цей день пов’язаний із числом 7, яке символізує самоаналіз та духовне зростання.

Число 7 має велике значення у нумерології. Воно пов’язує нас із магією Всесвіту: існує сім основних небесних тіл, сім океанів, сім континентів, сім чакр.

Цифра 8

На думку астрологів та нумерологів, ця дата також відкриває щасливий портал 8:8. Ви можете помітити, як цифри у 4/4 у сумі дають число 8, а цифри у 2024 році теж дають 8.

Баланс вісімок тут відноситься до того, що в астрології називається порталом левових воріт (що відбувається 8 серпня кожного року) і асоціюється з процвітанням, успіхом та балансом.

Як максимально використати енергію 4 квітня 2024 року

4 квітня 2024 року спостерігається сильне почуття балансу. Склеплення планет у Рибах врівноважується Сонцем і північним вузлом у вогненному Овні, а кожна цифра на протилежних сторонах дати в сумі дає число 8. Це ваш знак робити те, що здається правильним.

Якщо вам хочеться приділити трохи часу собі, зробіть це та подумайте про те, як ви могли б покращити себе — свої звички, свою трудову етику, свою турботу про себе. Або якщо вас звуть поспілкуватися з іншими, подумайте про те, як ви і ваші друзі можете допомогти один одному вирости в нові, покращені версії самих себе.

Нумерологи рекомендує запалити вісім свічок (відповідно до порталу 8:8) і при цьому з’єднати полум’я кожної свічки, що світиться, з позитивним наміром. Подумайте також про те, щоб розпочати ритуал о 8:00 ранку чи вечора.

Так само, щоб задіяти енергію «7» 04.04.2024, подумайте про те, щоб якнайбільше привнести це число у своє життя; поставте будильник на 7 ранку, сім разів промовте позитивну мантру, з’єднайтеся з кожною з семи чакр або покладіть сім кристалів у сумочку чи кишеню. Що б ви не обрали, ви зробите крок, щоб відповідати частоті Всесвіту, і вберете щасливу енергію.

You cannot copy content of this page