fbpx

4 листопада 2023 розворот Сатурна — настав час серйозних справ для знаків зодіаку

Період стаціонарності Сатурна в Рибах триватиме з 31 жовтня до 4 листопада, а вже з 5 листопада ця сильна планета почне прискорюватися в потрібному напрямку. Цікаво, що Сатурн змінить свій рух, коли він майже досягне Водолія.

РЕТРОГРАДНИЙ САТУРН

Сатурн – планета, яка відповідає за дисципліну, обмеження, уроки, відповідальність, структуру, амбіції та карму. Коли він змінює напрямок у певному знаку зодіаку (наприклад, у Рибах), це може означати зміни у сферах, пов’язаних із цим знаком.

Періоди ретроградного руху Сатурна часто пов’язані з рефлексією, переглядом планів, структурою, порядком та інколи перешкодами. Ретроградний Сатурн може призвести до необхідності перегляду цілей, переоцінки відповідальності або змін в інших областях, підконтрольних Сатурну.

ЛИСТОПАДА 2023 – РОЗВІД САТУРНУ В 1 ГРАДУСІ РИБ

Сатурн як планета відповідальності та обмежень може впливати на різні аспекти нашого життя. Коли він рухається з ретрограду в директ, це може означати поступове зменшення обмежень та бар’єрів, які могли уповільнювати ваше особисте та професійне життя. Цей період супроводжуватиметься почуттям полегшення та свободи.

У цей час розворот Сатурна в 1 градусі Риб створить сприятливі умови для всіх, хто займається прихованою діяльністю, щоб вийти на широку публіку, досягти значних успіхів, офіційно зареєструватися та оформити свою справу.

Однак рекомендується діяти активно і самостійно, а не просто чекати, що все станеться само собою. Сатурн вказує на сфери, де ви можете вирости, і систематично змушує над собою працювати.

РОЗВЕРНЕННЯ САТУРНУ В 1 ГРАДУСІ РИБ: ПЛАНУВАННЯ І ЦІЛІ

Вплив директного Сатурна має на увазі поняття самодисципліни, системності та управління. Це період, коли виникає бажання впорядкувати своє життя, розробити стратегічний план та визначити свої майбутні цілі.

Під впливом знака Риби виникає сприятлива обстановка для занять у сфері езотерики та мистецтва, і навіть організації різноманітних освітніх і клубних заходів. Важливо здійснювати все це відкрито та скрупульозно, підходити до життя досить серйозно. Сатурн – планета структури та порядку.

Його розворот у директ може сприяти більш ефективному плануванню та здійсненню ваших цілей. Це час, коли можна розпочати діяти більш організовано та методично.

РОЗВАЖЕННЯ САТУРНА: САМОРОЗВИТОК І ПРОФЕСІЙНА СФЕРА

Розворот Сатурна може також стимулювати процес саморозвитку та самоаналізу. Ви можете задуматися над своїми особистими переконаннями, цінностями та цілями. Важливо бути готовим до усвідомлення власних слабкостей та роботи над собою. У сфері кар’єри та професії перехід Сатурна в директ може сигналізувати про нові можливості та розвиток.

Він може допомогти вам придбати бездоганну репутацію та досягти більш стабільних результатів у роботі. Якщо ви будете чесно і наполегливо працювати, директний Сатурн може подарувати вам нову, вищу посаду, визнання у професійному середовищі, кар’єрне зростання та інші бонуси.

Якщо ви не скористаєтеся цими можливостями, не виключені недуги, травми, проблеми з оформленням документів та інші проблеми.

РОЗВЕРНЕННЯ САТУРНУ ТА ВІДНОСИНИ

Сатурн може впливати на відносини з оточуючими. Перехід з ретрограду в директ може допомогти чесніше та відповідальніше ставитися до взятих він зобов’язань у відносинах.

Вплив директного Сатурна допоможе вирішити деякі проблеми у партнерстві та згладити конфлікти.

You cannot copy content of this page