fbpx

4 січня 2024 року перехід Марса в Козеріг — прогноз для знаків Зодіаку

4 січня 2024 року Марс входить до Козерога. Козеріг — це знак землі, який символізує стабільність, цілеспрямованість та практичність. Марс, планета енергії, пристрасті та дії, у Козерозі, знаку, пов’язаному з амбіціями, досягненнями та структурою, може призвести до певних змін та динаміки в політичній арені.

Марс у Козерозі – додаткова енергія та мотивація

Коли Марс знаходиться в Козерозі, багато хто відчуває додаткову енергію та мотивацію для досягнення наших цілей. Ми стаємо більш рішучими, організованими та наполегливими у своїх діях.

Вплив Марса в Козерозі може бути особливо помітним для людей із Сонцем, Місяцем або асцендентом у Козерозі. Вони можуть відчути посилення своєї енергії та амбіцій, що допоможе їм подолати перешкоди та досягти успіху у своїх справах.

Марс у Козерозі має високий статус і цінується за свою дисциплінованість, тактовність та практичність. У цьому становищі Марс не втрачається в невизначеності та безплідних витівках, а сконцентрований на конкретних цілях, професійних амбіціях та раціональній оцінці можливостей. Аналогічно воїну, який отримує високий ранг та звання, Марс у Козерозі набуває терпіння, розважливості та чіткого бачення кінцевої мети.

У цей час Марс надихатиме на обдумані стратегії, тепер необхідно спочатку зважити всі «за» і «проти». Така стратегія виявиться виграшною, особливо у політиці, спорті та бізнес-рішеннях на довгостроковій основі.

Марс у Козерозі – це потужний стимул, що сприяє прогресу. Коли Марс активно входить у натальну карту, виникає бажання діяти, змінювати дійсність і творити з ентузіазмом. Ви відчуваєте незвичайний приплив енергії.

Але якщо ви не спрямуєте цю енергію в позитивне та конструктивне русло, Марс може викликати нервозність, занепокоєння, необережність, легковажність, дратівливість та агресію.

Зважаючи на те, що Марс буде в місці своєї екзальтації, ці емоції відчуватимуться набагато сильніше і глибше. Накопичена внутрішня енергія, якщо не знайде виходу у зовнішній світ, може викликати серйозну внутрішню напругу, що може призвести до саморуйнування.

Тому, якщо ви відчуєте негативний вплив від цього транзиту Марса в Козерога, щоб швидко і ефективно прийти до тями, потрібно буде зайнятися фізичними навантаженнями, від прогулянок до тренувань у тренажерному залі.

Вплив Марса в Козерозі на ситуацію у світі

Швидкий Марс набуває спокою і стає ще небезпечнішим у владі Сатурна. З цим транзитом починається найбільш динамічний період особистих та соціальних дій, що викликає хвилю активності, а також величезні соціальні зміни та нові глобальні потрясіння.

Транзит Марса в Козерозі може активізувати прагнення до досягнення влади та успіху. Козеріг символізує стабільність, амбітність та прагнення до лідерства. Під впливом Марса ці якості можуть бути посилені та призвести до посиленої конкуренції та боротьби за владу.

You cannot copy content of this page