fbpx
Перейти до вмісту

4 знака зодіаку чекає любовний роман у лютому 2022! У кого оживе особисне життя?

Астролог розповіла про знаки зодіаку, яких у лютому 2022 року чекає любовний роман.

Цього місяця романтичні стосунки можливі майже у всіх знаків зодіаку, але знайти свою другу половинку зможуть лише чотири з них.

ДІВИ

У лютому 2022 року на вас чекає багато знайомств, зустрічей, розваг та задоволень. Ви будете ходити на романтичні побачення, освідчуватися у коханні або слухати такі зізнання. Вам робитимуть подарунки, водитимуть у ресторани, кіно, на концерти та в театри. Не виключено також, що вам цього місяця надінуть обручку на пальчик.

Новий роман може перерости у серйозні стосунки, які закінчаться шлюбом. Цей союз обіцяє бути щасливим, оскільки буде укладено з любові. Не виключено також, що ваш обранець матиме дитину від попереднього шлюбу.

РАКИ

У лютому 2022 року ви можете зустріти свою другу половинку. Це будуть серйозні та глибокі стосунки, в яких ви будете успішні та щасливі. Ви можете привезти свою наречену або нареченого здалеку. Ваш майбутній чоловік може бути іноземцем, дотримуватися іншої релігійної конфесії або належати до еліти суспільства.

Він може бути великим бізнесменом, викладачем, проповідником або медійною персоною. Не виключено, що ви вирішите з повінчатися, укласти ніках або поставити хупу. Ваш обранець або обраниця може вивчати іноземні мови, розумітися на юридичних питаннях, консультувати через інтернет або займатися публічною діяльністю.

ОВНИ

У лютому 2022 на вас чекає успіх у коханні. Це сприятливий час для нових знайомств, романтичних побачень та партнерства. У цей час у вас з’явиться багато можливостей, щоб влаштувати ваше особисте життя. З новим коханим ви можете познайомитись на роботі. Не виключено, що він виявиться вашим колегою чи начальником.

Ваш обранець може надавати вам заступництво і просувати кар’єрними сходами. Він може працювати у владі чи державних структурах. Не виключено, що ваш партнер буде старшим за вас або досвідченішим. Також він може тримати дистанцію у стосунках. Може так статися, що ваш обранець виявиться іноземцем або далеким родичем.

Він може жити у горах, у північній місцевості, займатися авіацією чи альпінізмом. Не виключено, що ваш майбутній чоловік виявиться власником великого бізнесу. Щоб ваші відносини склалися, вам бажано офіційно їх зареєструвати. Може так статися, що вам доведеться відправитися наслідувати приклад декабристок і відправитися за чоловіком в якусь Тмутаракань.

СКОРПІОНИ

У лютому 2022 року на вас чекає новий роман і успіх у коханні. Ви можете познайомитися з вашим обранцем листування, через ваших приятелів або сусідів. Також вас можуть звести з ним ваші найближчі родичі. Він сам може виявитися вашим однокласником чи сусідом. Ви можете познайомитись з ним на вулиці або через інтернет, на сайті знайомств або у соціальних мережах.

Можливостей для знайомства в лютому у вас виявиться достатньо. Ви можете зустріти своє кохання де завгодно, від поліклініки до майданчика для вигулу собак. Ваш майбутній обранець може стати письменником, блогером, кур’єром або таксистом. Також він може навчатися на курсах, займатися діловодством чи косметологією. Не виключено, що він займатиметься рекламою чи піаром.