fbpx

4 знака Зодіаку в жовтні будуть фінансово забезпечені , грошей додасться

Представників цих сузір’їв накриє потужний фінансовий потік в цей час

Астрологи назвали відразу 4 знака зодіаку, у яких в гаманці не залишиться порожнього місця вже зовсім скоро. Грошовий тріумф чекає представників цих сузір’їв в середині осені. Фортуна посміхнеться цим щасливчикам, а потужний фінансовий потік накриє їх з головою.

Овни

У першій половині жовтня пощастить Овнам. Вони зможуть без особливих проблем вирішувати фінансові питання. Астрологи пророкують, грошових коштів їм буде вистачати на всі покупки, але в розумних межах.

Основним джерелом доходу залишатиметься робота. Тут слід бути готовим до набирання заробітної плати. Чи не погребують Овни і додатковими заробітками. Засоби найкраще зберігати в банку або обладнати будинки надійне місце.

Діви

Виявляться в числі багатіїв в жовтні Діви. У них вийде зібрати старі борги, а ще їх чекають “несподівані гроші”. Це може бути якась премія, виграш або грант. А ось з основним заробітком особливих змін статися не повинно, максимум, що може змінитися, – премія.

Фахівці по зірках попереджають, отримані кошти слід витрачати раціонально. Вкладати їх найкраще в дохідні підприємства, наприклад, в цінні папери або депозит. Якщо хтось із близьких або друзів запропонує частку в бізнесі, варто погоджуватися, адже він обов’язково принесе непоганий дохід.

Стрільці

Фінансове везіння прийде і до Стрільцяів. Для цього їм треба запастися терпінням і намагатися не вплутуватися в сумнівні проекти. Непоганий дохід можна отримати, уклавши договір купівлі-продажу. Не має значення, продають Стрільці або купують.

Астрологи кажуть, свою вигоду представники цього сузір’я обов’язково отримають від такої угоди. Серйозні зміни відбудуться з основним заробітком, він різко піде вгору. Першопричиною стане зміна на посаді або збільшення окладу.

Риби

Істотно зміниться ситуація з грошима у Риб. Добре зможуть заробити ті з них, хто почав власний бізнес. Середина жовтня виявиться для них вельми сприятливою, адже роботи буде багато, а значить, заплатять за неї непогано. Фахівці по зірках запевняють, найманим працівникам теж не доведеться скаржитися на безгрошів’я, адже за хорошу роботу їм видадуть непогану премію.

У деяких Риб з’явиться прекрасна перспектива змінити посаду на більш високу, це може обіцяти зміни у фінансовому плані. Не варто забувати і про раціональному вкладанні коштів. Непоганим варіантом для цього стане депозит.

Related Post

Жіночий гороскоп: чим ви приваблюєте чоловіків по знаку ЗодіакуЖіночий гороскоп: чим ви приваблюєте чоловіків по знаку Зодіаку

Жіночий гороскоп: чим ви залучаєте чоловіків по знаку Зодіаку Жінки недарма називаються прекрасною статтю. Їх краса і внутрішній світ допомагають їм завжди бути на крок попереду чоловіків в любовних іграх.

Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 30 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 30 грудня 2020 Овен Не варто сподіватися тільки на себе у всьому, що стосується вирішення важливих фінансових питань і покупок. Вам не заважає зайвий раз порадитися із знаючими